جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
23 اردیبهشت 1399 ساعت 15:26
0 نظر

 

اپل می‌خواهد یک پنجم تولید آیفون را از چین به هند منتقل کند

به‌دنبال مشکلاتی که ویروس کرونا برای خطوط تولید چینی به وجود آورده، حالا اپل در فکر آن است که یک پنجم از حجم تولیدات چینی خود را به کشور هند منتقل نماید.

شرایط ناشی از همه‌گیری ویروس کرونا و تاخیرهای که این بیماری در فرآیندهای تولید ایجاد کرده باعث شده شماری از شرکت‌ها به فکر انتقال خطوط تولید خود از چین به کشورهای دیگر بیفتند. حالا وب‌سایت MacRumors در گزارشی می‌گوید که اپل هم ظاهرا می‌خواهد همین کار را انجام داده و بخشی از خطوط تولید آیفون را به هند منتقل کند.

به نقل از خبرگزاری Indian Economic Times، این غول بزرگ کوپرتینویی در حال رایزنی با دولت هند است تا یک پنجم از حجم تولید خود را از چین به این کشور بیاورد. به‌علاوه، گفته می‌شود که اپل می‌خواهد ظرفیت تولید گوشی‌های خود را در هند تا ۴۰ میلیارد دلار افزایش دهد.

انتظار می‌رود که این شرکت آیفون‌های خود را از طریق دو تامین‌کننده ویستران و فاکس‌کان به هند منتقل کند. این تصمیم ظاهرا متاثر از برنامه کمکی هند برای افزایش ظرفیت تولید محصولات فناوری در این کشور، و به‌خصوص تلفن‌های هوشمند، بوده است.

هر شرکتی که بخواهد از این برنامه کمکی بهره‌مند شود، باید حداقل ۱۰ میلیارد دلار از تلفن‌های هوشمند خود را در بین بازه زمانی سال ۲۰۲۰ تا ۲۰۲۵ در هند تولید کند و هر سال باید مقدار مشخصی تولید داشته باشد. با این حال، گزارش‌ها می‌گویند اپل همچنان در حال رایزنی پیرامون این برنامه است و فعلا به مذاکره با دولت هند ادامه خواهد داد.  23 اردیبهشت 1399
0 نظر
5.00
  2 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری