تست همراه اول

سرویس خبر
24 فروردین 1399 ساعت 15:59
0 نظر

 

قاب های جدید طراحی گوشی Pixel 4a را از همه زوایا نشان می‌دهد

اگرچه که گوگل از معرفی گوشی هوشمند Pixel 4a امتناع می‌کند، اما در جدید ترین اخبار، قاب های محافظ مخصوص این دستگاه مشخصات ظاهری آن را پیش از معرفی رسمی کاملا افشا کرده‌ است.

این تصاویر طراحی گوشی را از تمامی زوایا نشان می‌دهد.


 

Pixel 4  اولین گوشی هوشمند گوگل با دوربین سلفی نقطه‌ای است که به این شرکت امکان می‌دهد تا در مقایسه با پیکسل 4 از بدنه باریک تری در ساخت دستگاه استفاده کند. طراحی دوربین عقب بدون تغییر باقی مانده است، اگرچه تنها یک ماژول 12 مگاپیکسلی و فلاش LED آن را در خود جای دهد. البته مدل پرمیوم Pixel 4  دارای دو لنز دوربین خواهد بود.


 

همچنین سنسور تشخیص اثر انگشت در بخش پشتی دستگاه در نظر گرفته شده است، زیرا که گوشی های سری پیکسل جزو گوشی‌های میان رده بازار قرار می‌گیرند. اگرچه که با بودجه حدود 400 دلار انتخاب‌های بهتری نیز وجود دارند.

خوشحال خواهید شد که بدانید که هنوز جک هدفون 3.5 میلی متری در قسمت بالای گوشی وجود دارد. درگاه USB-C در پایین مابین دو توری بلندگو قرار گرفته است. اگرچه یکی از آنها ممکن است تزئینی باشد یا ممکن است Google واقعا از دو بلندگو در سری جدید استفاده کرده باشد.


 

برای فهم این موضوع باید تا زمانی که سرانجام گوگل از پیکسل 4a پرده برداری ‌می‌کند صبر کنیم. البته گوگل هنوز زمان خاصی را برای معرفی در نظر نگرفته است. همچنین این تصاویر رنگ فیروزه ای را برای پیکسل 4a نشان می دهند، البته امکان تائید ین رنگ فعلا وجود ندارد.  24 فروردین 1399
0 نظر
5.00
  2 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری