سرویس خبر
25 اسفند 1398 ساعت 13:41
3 نظر

 

خبر جنجالی: شکستن رکورد 15 میلیون کاربر برای Call of Duty: Warzone

شرکت بازی سازی Infinity Ward در آخرین توییت خود، از 15 میلیون کاربر فعال در بازی Call of Duty: Warzone تشکر کرد.

بازی Call of Duty: Warzone که روز دهم مارچ مصادف با بیست اسفند ماه عرضه شد، در 24 ساعت ابتدایی رکورد 6 میلیونی را به خود اختصاص داد و حالا با گذشت تنها سه روز، به 15 میلیون کاربر فعال دست پیدا کرد.


 

این بازی که به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار گرفته است، در سبک Battle Royale طراحی و توسعه یافته و در حال حاضر، در دو حالت جداگانه زیر در دسترس قرار گرفته است:

  • Battle Royale
  • Plunder

توسعه دهندگان و برنامه نویسان این بازی هنوز هم در حال کار روی Call of Duty: Warzone هستند و قصد دارند تا Mode‌های بازی را افزایش دهند.

در این قسمت، هر دو مود اشاره شده را به صورت جداگانه بررسی می‌کنیم:


 

Mode: Battle Royale

شرط پیروزی: آخرین تیم باقی مانده در میدان باشید.

ترکیب تیم: جوخه سه نفره.

مکانیسم حضور مجدد: کیت‌های خود احیا شونده که از طریق پول‌هایی که از داخل بازی به دست می‌آورید، قابل خرید است یا می‌توانید آنها را داخل بازی تصاحب کنید.

کلیدهای اصلی بازی: به دست آوردن لوت‌ها. تصاحب آیتم‌های مختلف از روی زمین، جعبه‌های تدارک دیده شده، اشیائی که از آسمان سقوط میکنند، پایان رساندن مأموریت‌ها، استیشن‌های خرید و کشتن نیرو‌های دشمن.

موارد اضافه: بازخوانی Loadout Drop باعث می‌شود تا به سلاح‌های شخصی و عوامل ازدیاد قدرت دسترسی داشته باشید.


 

Mode: Plunder

شرط پیروزی: جمع آوری پول بیشتر از تیم مقابل. اولین تیمی که بتواند یک میلیون دلار جمع آوری کند، بازی را وارد یک مدت زمان دو دقیقه‌ای می‌کند. پس از پایان یافتن زمان دو دقیقه، تیم اول پیروز میدان خواهد بود.

ترکیب تیم: جوخه سه نفره

مکانیسم حضور مجدد: فعال کردن Respawn. زمانی که یک مدت تأخیر تنظیم شده از ابتدای بازی طی شود، حالت Respawn فعال می‌شود که می‌توان به کمک کیت خود احیا شونده، مدت زمان آن را کاهش داد.

کلیدهای اصلی بازی: ذخیره کردن پول برای محاظفت از آن. زمانی که شما کشته می‌شوید، باقی مانده پول شما روی زمین افتاده و نیروهای دشمن می‌توانند آن را تصاحب کنند.

موارد اضافه: پول‌های زیادی از لوت، سرقت بانک، پایان رساندن مأموریت‌ها و کشتن نیروهای دشمن به دست آورید.  25 اسفند 1398
3 نظر
0.00
  0 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری