تست همراه اول

سرویس خبر
25 آبان 1398 ساعت 08:50
0 نظر

 

دستگاهی منتسب به Poco F2 از مرجع 3C تاییدیه دریافت کرد

به‌تازگی دستگاه جدیدی با شماره مدل M1912G7BE / M1912G7BC از مرجع 3C چین تاییدیه دریافت کرده که گفته می‌شود این دستگاه احتمالا گوشی مورد انتظار Poco F2 است.

بر اساس جدیدترین اخبار موبایل، گوشی جدیدی از سوی شرکت شیائومی با شماره مدل M1912G7BE / M1912G7BC از مرجع 3C چین مجوز دریافت کرده است. در حال حاضر نمی‌دانیم که نام این دستگاه چیست، اما گفته می‌شود که این گوشی می‌تواند تلفن هوشمند مورد انتظار Poco F2 باشد.

تاییدیه 3C برای M1912G7BE / M1912G7BC نشان می‌دهد که این دستگاه با شارژر سریع ۲۷ واتی به بازار می‌آید. دستگاهی با همین شماره مدل قبلا در ماه اکتبر در آژانس ملی ارتباطات رادیویی چین تایید شده بود.

فعلا به هیچ عنوان نمی‌توانیم تایید کنیم که این موبایل همان Poco F2 است یا نه. دستگاه مذکور از 5G پشتیبانی نمی‌کند و با توجه به پشتیبانی از شارژ سریع ۲۷ واتی به نظر می‌رسد که با یک پرچمدار طرف خواهیم بود. شیائومی می‌خواهد تا پیش از انتهای سال ۲۰۱۹ چند پرچمدار دیگر از جمله می میکس ۴ و سری ردمی K30 را با پشتیبانی از فناوری 5G معرفی کند. اگر عرضه این دستگاه برای ماه دسامبر برنامه‌ریزی شده باشد، احتمالا به‌زودی باید منتظر حضور آن در پلتفرم‌های دیگری مثل TENAA نیز باشیم.

چندی پیش کیس محافظ Poco F2 در وبسایت Spigen مشاهده شده بود. تصاویر این کیس نشان می‌داد که Poco F2 نمایشگری با طراحی فاقد ناچ دارد و به جای آن از دوربین سلفی با مکانیزم پاپ‌آپ استفاده می‌کند. این دستگاه که دوربینی سه‌گانه خواهد داشت، احتمالا مثل Poco F1 از بدنه‌ای با جنس پلی‌کربنات استفاده می‌کند.

همچنین، کمی قبل دستگاهی با شماره مدل M1911U2E در مرجع اطلاعاتی NRA چین مشاهده شد که احتمالا به گوشی هوشمند ردمی K30 اشاره داشت. در آن مرجع اطلاعات زیادی درباره مشخصات موبایل مذکور ارائه نشده بود. با این حال، از آن‌جایی که آن گوشی از 5G استفاده می‌کرد، آن را به ردمی K30 منتسب می‌دانند.

از آن‌جایی که در حال حاضر اطلاعات کمی درباره این دو گوشی در دسترس است، فعلا باید صبر کنیم و منتظر انتشار گزارش‌ها و اخبار بعدی در خصوص این دو دستگاه باشیم.  25 آبان 1398
0 نظر
5.00
  2 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری