تست همراه اول

سرویس خبر
23 آبان 1398 ساعت 12:14
0 نظر

 

تبلت جدید سامسونگ مجوز Wi-Fi دریافت کرد

مرجع Wi-Fi Alliance با صدور مجوز دستگاهی به نام SM-T307U از احتمال عرضه قریب‌الوقوع تبلت جدیدی از سوی شرکت سامسونگ خبر داده است. این دستگاه می‌تواند عضوی از خانواده Galaxy Tab A باشد.

سامسونگ در میان تلفن‌های هوشمند متنوعی که با قیمت‌های گوناگون روانه بازار می‌کند، همچنان تولید تبلت را ادامه می‌دهد و به‌زودی ظاهرا نوبت دستگاهی جدید خواهد رسید. مرجع Wi-Fi Alliance اخیرا از وجود تبلت جدیدی با شماره مدل SM-T307U ازاین شرکت خبر داده. مجوز این دستگاه هفته گذشته به عنوان تبلت و روتر صادر شده است.

فعلا اطلاعات زیادی درباره این دستگاه در دسترس نیست، اما منابع می‌گویند SM-T307U صرفا در رنگ قهوه‌ای تولید می‌شود و حافظه داخلی ۳۲ گیگابایتی دارد. مجوز Wi-Fi این دستگاه نشان می‌دهد که محصول یادشده مجهز به اندروید ۹ پای است و از شبکه‌های وای فای ۲.۴ و ۵ گیگاهرتزی پشتیبانی می‌کند. وجود عدد ۷ در شماره مدل این تبلت احتمالا نشان‌دهنده وجود قابلیت ارتباطی سلولار است. متاسفانه در حال حاضر نمی‌دانیم که نام تجاری این دستگاه چه خواهد بود. دستگاه‌های قبلی سامسونگ که دارای شماره مدل SM-T3xx بودند به تبلت‌های ۸ اینچی سامسونگ اشاره داشتند و SM-T307U نیز می‌تواند عضو جدیدی از خانواده Galaxy Tab A باشد.

در این لحظه مدرکی دال بر وجود نسخه غیرآمریکایی این تبلت در دسترس نیست، پس باید منتظر بمانیم تا ببینیم این دستگاه در خارج از آمریکای شمالی نیز به فروش خواهد رسید یا نه. مثل همیشه همراه ما بمانید تا در اخبار بعدی شما را در جریان اطلاعات بیشتر مربوط این دستگاه قرار دهیم.  23 آبان 1398
0 نظر
0.00
  0 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری