تست همراه اول

سرویس خبر
22 آبان 1398 ساعت 12:27
0 نظر

 

شیائومی به دنبال معرفی موبایلی با دوربین بهتر از Mi CC9 Pro است

بر اساس اعلام یکی از افشاگران شبکه اجتماعی ویبو، شرکت شیائومی در حال کار روی دستگاه تازه‌ای است که دوربین قدرتمندتری نسبت به Mi CC9 Pro دارد و می‌تواند این تلفن هوشمند را از تخت پادشاهی به زیر بکشد.

شیائومی هفته گذشته تلفن هوشمندی به نام Mi CC9 Pro را معرفی کرد که از نظر DxOMark یکی از بهترین دوربین‌های موبایلی در بازار تلفن‌های هوشمند است. این دستگاه در رده‌بندی DxOMark با امتیاز ۱۲۱ در کنار میت ۳۰ پرو هوآوی قرار گرفته است. ولی شاید خود شیائومی به زودی رقیبی برای Mi CC9 Pro معرفی کند.

به گفته افشاگر معتبری به نام Digital Chat Station، شرکت شیائومی در حال توسعه موبایل تازه‌ای با تمرکز بر دوربین است که می‌خواهد Mi CC9 Pro را کنار بزند. او هیچ اطلاعات خاصی درباره این گوشی ارائه نکرده، ولی احتمالا در رویداد AIoT شیائومی باید منتظر جزئیات بیشتری درباره این تلفن هوشمند باشیم.

بر اساس شایعات موجود انتظار می‌رود که تا پیش از پایان سال حداقل یک تلفن دیگر به نام Redmi K30 از سوی این کمپانی معرفی شود. با این حال، با توجه به سابقه شیائومی، این شرکت صرفا به همین یک محصول اکتفا نخواهد کرد. در نتیجه یکی از گوشی‌هایی که احتمالا تا پایان سال جاری میلادی معرفی می‌شود می‌تواند همان دستگاهی باشد که تاج پادشاهی را از سر Mi CC9 Pro بر می‌دارد.  22 آبان 1398
0 نظر
5.00
  4 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری