جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
21 مهر 1398 ساعت 11:01
0 نظر

 

دومین نسخه آزمایشی iOS 13.2 عرضه شد | بررسی تغییرات

اولین نسخه آزمایشی iOS 13.2 قابلیت هایی مانند پشتیبانی از Deep Fusion را به آیفون ها اضافه کرد و حالا با ارائه دومین نسخه، شاهد تغییرات جدیدی هستیم.

همان طور که اطلاع دارید، چندی پیش اولین نسخه آزمایشی iOS 13.2 در اختیار توسعه دهندگان قرار گرفت و در آن، شاهد اضافه شدن پشتیبانی از Deep Fusion در آيفون های جدید بودیم و از طرف دیگر، قابلیت خواندن پیام ها در سیری را می توان یکی دیگر از ویژگی های جذاب آن به حساب آورد.

حالا به ارائه دومین نسخه آزمایشی iOs 13.2 شاهد ارائه قابلیت های جدیدی هستیم که در این مطلب به آن ها اشاره خواهیم کرد:


 

مرتب کردن چینش اپلیکیشن ها

گزینه Rearaange Apps در منوی 3D Touch یا Haptic Touch به Edit Home Screen تبدیل شده است.


 

حذف اپلیکیشن ها از صفحه هوم

در صورت 3D Touch یا Haptic Touch روی آیکون اپلیکیشن ها، می توانید آن ها را بدون وارد شدن به حالت لرزان، از صفحه هوم حذف کنید.


 

ایموجی های جدید

در دومین نسخه آزمایشی iOS 13.2 شاهد اضافه شدن ایموجی های Unicode 12 هستیم که در تصویر بالا آن ها را مشاهده می کنید.

اضافه شدن قابلیت انتخاب رنگ پوست ایموجی ها

هنگام استفاده از ایموجی هایی با چند شخصیت، می توانید رنگ پوست هر یک از شخصیت ها را به صورت جداگانه انتخاب نمایید.

صفحه جدید Privacy سیری

هنگامی که برای اولین بار وارد iOS 13.2 شوید، صفحه ای برای اجازه دادن به اپل برای شنود صداهای ضبط شده به نمایش گذاشته می شود.


 

حذف تاریخچه سیری

در قسمت تنظیمات دستیار هوشمند اپل در پنل Settings، گزینه جدیدی به نام Siri and Dication اضافه شده که با وارد شدن به آن، می توانید تاریخچه آن ها را برای همیشه از سرورهای اپل حذف کنید.


 

صداهای ضبط شده

در قسمت Analytics and Improvements از منوی Privacy، گزینه جدیدی به نام Improve Siri & Dictation اضافه شده که به این ترتیب، اجازه شنود صداهای ضبط شده را به اپل و سیری داده و به این ترتیب، باعث بهبود ارتباط شما با دستیار هوشمند اپل خواهد شد.

انیمیشن های ایرپاد

در این نسخه شاهد اضافه شدن تنظیمات جدیدی برای فعال یا غیر فعال کردن قابلیت حذف نویز (Noise Cancelation) هستیم که خود گواه عرضه نسل جدید ایرپاد هاست.


 

تنظیمات ویدئویی برای فیلمبرداری

هنگام فیلم برداری در خانواده آیفون 11، قابلیت جدیدی برای تنظیم رزولوشن و نرخ فریم (fps) در اپلیکیشن Camera در نظر گرفته شده که دقیقا هنگام فیلم برداری و بدون خروج از اپلیکیشن مربوطه می توانید آن ها را اعمال کنید.   21 مهر 1398
0 نظر
3.67
  3 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری