تست همراه اول

سرویس خبر
15 مهر 1398 ساعت 10:37
0 نظر

 

مک بوک پرو 16 اینچی به یک ویژگی جذاب مجهز خواهد بود

اپل در نظر دارد تا در کنفرانس پیش رو با معرفی مکبوک پرو 16 اینچی، یک ویژگی کم نظیر را به این محصول اضافه نماید.

همان طور که می دانید، اهالی کوپرتینو در نظر دارند تا در ماه اکتبر، رویدادی را برگزار کرده و ضمن آن، مک بوک پرو 16 اینچی و آیپد پرو را معرفی نمایند. بر اساس اطلاعاتی که توسط Chongdiantou در اختیار رسانه های خبری قرار گرفته، ظاهرا در جعبه بسته بندی این محصول برای نخستین بار شاهد قرارگیری شارژر 96 واتی از نوع USB-C خواهیم بود.

تصویری از لیبل شارژر این دستگاه در کنار افشای اطلاعات یاد شده منتشر شده که واژٓه 96W USB-C Power Adapter در کنار Designed by Apple in California و Assembled in China به همراه شماره مدل A2166 روی آن به چشم می خورد.


 

البته شماره مدل دستگاه در این تصویر آنچنان که باید و شاید خوانا نیست، اما در یک پست در شبکه اجتماعی Weibo، شماره مدل A2166 تأیید شده است. از نظر ابعاد، شارژر 96 واتی به همان قطعه 87 واتی فعلی شباهت خواهد داشت.


 

بر اساس شایعات، مک بوک پرو 16 اینچی به نمایشگر Pro Display XDR مجهز خواهد بود و که این قطعه، شارژری قدرتمندتر را می طلبد و هیچ یک از دستگاه های دیگر، چنین قدرتی را نیاز نخواهد داشت.

تا کنفرانس ماه اکتبر و رونمایی از محصولات جدید باید منتظر بمانیم و ببینیم که این شایاعت و حرف و حدیث ها، تا چه اندازه به واقعیت نزدیک خواهند بود.  15 مهر 1398
0 نظر
5.00
  1 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری