تست همراه اول

سرویس خبر
26 تیر 1398 ساعت 14:38
2 نظر

 

گلکسی نوت 10 با پردازنده اگزینوس دوباره در گیک‌بنچ رویت شد

کمتر از یک ماه تا معرفی گلکسی نوت 10 باقی مانده، اما دوباره شاهد حضور گلکسی نوت 10 با پردازنده اگزینوس در بنچمارک سرویس گیک‌بنچ هستیم. این بار امتیاز این دستگاه بیشتر شده است.

گلکسی نوت ۱۰ سامسونگ حدود یک ماه دیگر در تاریخ ۱۶ مرداد معرفی می‌شود ولی به‌تازگی بنچمارک جدیدی از این دستگاه در سرویس گیک‌بنچ رویت شده است. شماره مدل این گوشی SM-970F است و از پردازنده اگزینوس ۹۸۲۵ به همراه ۸ گیگ رم استفاده می‌کند.

این اولین باری نیست که گذر گلکسی نوت ۱۰ به گیک‌بنچ می‌افتد. چون بنچمارک این دستگاه با همین پردازنده و همین مقدار رم حدود یک ماه پیش با شماره مدل SM-N976B در گیک‌بنچ رویت شده بود.

با این حال SM-970F نسبت به SM-N976B از گیک‌بنچ امتیاز بیشتری گرفته که این می‌تواند نشان از پیشرفت‌های نرم‌افزاری و بهینه‌سازی‌های سیستم باشد.

گلکسی نوت ۱۰ مدل دیگری با پردازنده اسنپدراگون ۸۵۵ هم دارد که با شماره SM-N976V و ۱۲ گیگ رم در گیک‌بنچ رویت شده است. این گوشی در بخش تک‌هسته‌ای امتیازی کمتر از SM-970F گرفته ولی در بخش چندهسته‌ای موفق به کسب امتیاز بیشتری شده است.

سامسونگ این دستگاه‌ها را احتمالا با نام‌های گلکسی نوت ۱۰، نوت ۱۰ پلاس و نوت ۱۰ فایو جی اول مرداد معرفی می‌کند. نوت ۱۰ و نوت ۱۰ پلاس طراحی مشابهی دارند، ولی نمایشگر مدل پلاس بزرگ‌تر است. علاوه بر این، در مدل پلاس سنسور ToF و احتمالا باتری بزرگ‌تری قرار داده شده است.

نوت ۱۰ احتمالا قیمتی معادل ۱۱۲۵ دلار و نوت ۱۰ پلاس قیمتی معادل ۱۲۹۵ دلار خواهد داشت. ظرفیت داخلی هر دو دستگاه از ۲۵۶ گیگابایت شروع می‌شود ولی هیچ کدام جک هدفون ندارند.  26 تیر 1398
2 نظر
2.33
  3 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری