تست همراه اول

سرویس خبر
1 تیر 1398 ساعت 16:32
2 نظر

 

هوآوی Mate X در ماه سپتامبر معرفی می شود

طبق اعلام یکی از مسئولان هوآوی، گوشی منعطف این برند با نام میت ایکس در اواخر ماه سپتامبر یا کمی زودتر، رونمایی خواهد شد.

همان طور که می دانید، حرف و حدیث ها پیرامون گوشی منعطف هوآوی با نام Mate X مدت هاست که بر سر زبان ها افتاده است. مدیر ارشد بخش نظارت بر فروش محصولات در قاره اروپا، آقای وینسنت پنگ در اظهارات خود به این موضوع اشاره کرده است که هوآوی میت ایکس اواخر ماه سپتامبر طی رویدادی به دنیای تکنولوژی معرفی می شود.

گوشی Huawei Mate X در تمامی کشورهایی که از فناوری نسل پنجم مخابراتی (5G) پشتیبانی می کنند، عرضه خواهد شد. به این ترتیب از این موضوع مطمئن می شویم که محصول آینده هوآوی از تکنولوژی 5G پشتیبانی خواهد کرد. این موضوع می تواند تا حدودی استرس زا به حساب آید، چرا که گلکسی فولد سامسونگ با قابلیت 4G LTE معرفی شد و تنها یک بار در مورد فناوری 5G در آن سخن گفته شد که البته آن هم آنچنان رسمی نبود.

بر هیچ کس پوشیده نیست، اما شایان ذکر است که محصول آینده هوآوی مطمئنا وارد بازار کشور آمریکا نخواهد شد.

اما حالا سوالی در اذهان عموم پیش می آید و آن هم پیرامون سیستم عامل هوآوی میت ایکس است. آقای Peng در اظهارات خود به این موضوع اشاره کرد که Mate X مطمئنا با سیستم عامل اندروید عرضه خواهد شد و خبری از وجود سیستم عامل اختصاصی در آن نیست.

وی در انتهای سخنان خود، این نکته را نیز متذکر شد که بر خلاف سامسونگ، آنها تست های زیادی را روی دستگاه خود انجام داده اند و به این ترتیب، مشکل پیش آمده برای Galaxy Fold را روی این دستگاه شاهد نخواهیم بود.  1 تیر 1398
2 نظر
3.00
  2 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری