جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
11 اردیبهشت 1398 ساعت 12:11
1 نظر

 

محصولات میان رده شیائومی به حسگر اثر انگشت درون نمایشگر مجهز می‌شوند

سنسور اثر انگشت درون نمایشگر در حال تبدیل شدن به یک استاندارد میان محصولات جدید است و گوی های میان رده شیائومی نیز به زودی به این قابلیت مجهز می شوند.

در حال حاضر، حسگر اثر انگشت درون نمایشگر تنها در محصولات پرچمدار شرکت های مختلف به چشم می خورد و دلیل چنین امری نیز عدم پشتیبانی این قطعات از نمایشگرهای LCD است. سنسور اثر انگشت تنها با نمایشگرهای OLED سازگار است و به همین دلیل، محصولات پایین رده شرکت هایی مانند سامسونگ و هواوی از این موضوع بی بهره اند.

اما به تازگی، شرکتی به نام Fortsense موفق به طراحی سنسور اثر انگشت درون نمایشگر، مخصوص پنل های LCD شده اند. حالا مقامات شیائومی تصمیم گرفته اند تا از این تکنولوژی استفاده کرده و حسگر اثل رانگشت درون نمایشگر را به محصولات میان رده خود نیز اضافه کنند. به این ترتیب اواخر سال جاری یا اوایل سال آینده، می توانیم انتظار رونمایی از اولین محصولات میان رده مجهز به این فناوری باشیم.

هنوز مشخص نیست که اولین محصول مجهز به این تکنولوژی توسط کدام شرکت تولید می شود، اما شیائومی در نظر دارد تا گوشی مجهز به حسگر اثر انگشت درون نمایشگر را با قیمت 300 دلار روانه بازار کند.


 نظرات کاربران

در حال بارگذاری