سرویس خبر
8 اردیبهشت 1398 ساعت 09:28
1 نظر

 

آپدیت جدید گلکسی اس 10 عمر باتری آن را افزایش می‌دهد

سامسونگ به‌تازگی آپدیتی برای گلکسی اس 10 منتشر کرده که عمر باتری این دستگاه را افزایش می‌دهد. در این آپدیت بهینه‌سازی‌های روی سنسور مجاورت و بیکسبی نیز صورت گرفته است.

علی‌رغم آن‌که ظرفیت باتری گلکسی اس ۱۰ پلاس ۴۱۰۰ میلی آمپر است، اما عمر این باتری آن‌قدرها که فکرش را می‌کردیم دوام نمی‌آورد. بسیاری از کسانی که نسخه مجهز به پردازنده اگزینوس گلکسی اس ۱۰ پلاس را خریده‌اند می‌گویند مصرف انرژی این دستگاه حتی از گلسی نوت ۹ هم بیشتر است. اما حالا به نظر می‌رسد که آپدیت جدید این دستگاه به افزایش کارآمدی باتری آن کمک کرده است.

اگر از دو سیم کارت همزمان بر روی این پرچمدار قدرتمند استفاده کنید، در مجموع می‌توانید انتظار کارکردی ۱۵ ساعته را از گلکسی اس ۱۰ پلاس داشته باشید. این میزان مصرف به صورت متوسط در نظر گرفته شده و اصلا به معنای استفاده مداوم از دستگاه نیست.

اکنون با انتشار این آپدیت، همزمان با رفع مشکل مربوط به سنسور مجاورت و قابلیت Tap to Wake، ظاهرا به نظر می‌رسد که عمر باتری دستگاه هم بیشتر شده و کارآمدی سیستم عامل یا باتری افزایش یافته است. در کنار این‌ها، بیکسبی هم راحت‌تر می‌تواند الگوی رفتاری شما را بیاموزد و در مقابل فرمان‌هایتان واکنش نشان دهد.

اگر احیانا گلکسی اس ۱۰ دارید و دستگاه خود را آپدیت کرده‌اید، نظرات خود را با ما در میان بگذارید.  8 اردیبهشت 1398
1 نظر
3.60
  5 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری