تست همراه اول

سرویس خبر
27 فروردین 1398 ساعت 12:39
4 نظر

 

پیش فروش گلکسی فولد با قیمت 1980 دلار در آمریکا آغاز شد

پیش فروش تلفن هوشمند Galaxy Fold با قیمت 1980 دلار یا به صورت اقساط (66 دلار به صورت ماهانه و به مدت 30 ماه) در کشور آمریکا تحت اپراتور AT&T استارت خورد.

همان طور که می دانید، تلفن هوشمند سامسونگ با نمایشگر منعطف که با نام گلکسی فولد (Galaxy Fold) شناخته می‌شود، در رویداد پرده برداری از گلکسی S10 و در کنار پرچمداران جدید کره ای ها به دنیای تکنولوژی معرفی شد. حالا اپراتور AT&T پیش فروش این محصول را با قیمت 1980 دلار آغاز کرده و در کنار آن، پیش فروش اقساطی با پرداخت 66 دلار به صورت ماهانه و طی مدت 30 ماه نیز برای علاقمندان در نظر گرفته شده است.

افرادی که پیش فروش خود را امروز ثبت نمایند، محصول اشاره شده 25 آوریل درب منزل به آنها تحویل داده می شود. گلکسی فولد در دو رنگ نقره ای (با نام اختصاری Space Silver) و مشکی (با نام اختصاری Cosmos Black) در اختیار خریداران قرار می گیرد. متأسفانه هیچ اولویتی برای انتخاب حافظه دلخواه برای خریداران در نظر گرفته نشده و آنها تنها قادر خواهند بود تا محصولی با حافظه داخلی 512 گیگابایتی را سفارش دهند. علاقمندان می توانند سفارش خود را در این صفحه به ثبت برسانند.


 

بر اساس اطلاعاتی که پیشتر منتظر شده بود، اپراتور T-Mobile نیز اقدام به پیش فروش محصول یاد شده خواهد کرد، لذا اگر عجله ای ندارید، می توانید صبر کرده و منتظر پیش فروش T-Mobile نیز باشید. چرا که امکان عرضه پیشنهادات قابل توجه برای رقابت با AT&T وجود خواهد داشت.

فروشگاه های Best Buy و Samsung Experience نیز این محصول را به صورت حضوری در اختیار دارند و در صورت تمایل، می توانید به آنها مراجعه کرده و با گلکسی فولد به صورت زنده ارتباط برقرار کنید.

تلفن هوشمند Galaxy Fold از طریق وبسایت رسمی سامسونگ نیز برای پیش فروش در اختیار خریداران قرار گرفت، اما در مدت بسیار کوتاهی این داستان به پایان رسید و خبری از تعداد دستگاه های سفارش داده شده نیز منتشر نشد.  27 فروردین 1398
4 نظر
4.00
  4 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری