تست همراه اول

سرویس خبر
26 فروردین 1398 ساعت 12:20
0 نظر

 

سرویس موسیقی رایگان آمازون احتمالا در راه است

این طور که از خبرها به نظر می‌رسد، آمازون هفته آینده می‌خواهد یک سرویس موسیقی رایگان اما همراه با تبلیغات راه‌اندازی کند. این شرکت قبلا سرویس‌های پولی Prime Music و Music Unlimited را داشت.

طبق منابع آگاه نشریه بیلبورد، آمازون در نظر دارد تا هفته آینده با راه‌اندازی یک سرویس موسیقی رایگان اما همراه با تبلیغات، به رقابت مستقیم با اسپاتیفای برود. در این سرویس فقط امکان دسترسی به کاتالوگی محدود وجود دارد، اما همین کافی است تا بدون نیاز به پرداخت حق اشتراک سایر سرویس‌ها بتوانید از طریق بلندگوی Echo موسیقی پخش کنید.

هرچند هنوز مشخص نیست که چه مقدار موسیقی در این سرویس وجود خواهد داشت، اما گفته می‌شود که در کنار هر آهنگ تبلیغاتی به نمایش در می‌آید که البته حجم آن مشخص نشده است.

مسئولان آمازون هنوز درباره این شایعه اظهار نظر نکرده‌اند. اما به راحتی می‌توان متوجه شد که چرا آن‌ها به دنبال ارائه سرویسی رایگان هستند. اگرچه سرویس‌های پولی فعلی این شرکت (Prime Music و Music Unlimited) تا سال ۲۰۱۸ تقریبا حدود ۲۰ میلیون کاربر داشته‌اند، اما مشخص نیست که چه تعداد از این کاربران واقعا آهنگ گوش می‌دهند. سرویس Prime Music فراتر از آن چیزی است که علاقه‌مندان موسیقی می‌توانند انتظارش را داشته باشند، اما حتی اگر کاتالوگ سرویس رایگان و جدید آمازون به اندازه Prime Music غنی نباشد، باز هم بستر مناسب‌تری برای فروش دستگاه‌های مجهز به الکسا و افزایش شمار کاربران این شرکت فراهم می‌شود.  26 فروردین 1398
0 نظر
4.33
  3 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری