سرویس خبر
27 اسفند 1397 ساعت 19:21
11 نظر

 

پنل‌های OLED هوآوی P30 Pro احتمالا توسط سامسونگ تولید می‌شود

طبق شایعه‌ای که به تازگی انتشار یافته ظاهرا قرار است سامسونگ تولید پنل‌های OLED هوآوی P30 Pro و احتمالا P30 عادی را برعهده داشته باشد.

به تازگی گزارشی جدید منتشر شده که مدعی است سامسونگ تنها تامین‌کننده پنل‌های OLED برای پرچمدار آتی هوآوی یعنی هوآوی P30 Pro است. البته این طور که پیداست نمایشگر مدل عادی P30 نیز توسط خود سامسونگ تامین می‌شود.

بر اساس این گزارش که از پستی در شبکه اجتماعی Weibo به دست آمده و مدعی است که با منابع داخلی شرکت در ارتباط است، هوآوی با سامسونگ با توافق رسیده تا تولید پنل‌های OLED پرچمداران P30 را برعهده بگیرد. این غول بزرگ چینی ظاهرا دلایل زیادی برای این تصمیم‌گیری داشته است.

یکی از این دلایل این است که سامسونگ بزرگ‌ترین تامین‌کننده پنل‌های OLED در دنیاست و به راحتی می‌تواند در مقیاس بالا تولید قطعات داشته باشد. علاوه بر این، از آن‌جایی که در این قرارداد فقط یک تامین‌کننده وجود دارد، هوآوی راحت‌تر می‌تواند برنامه‌های خود را مدیریت کند.

در انتها نیز مشکل کیفیت کنترل برطرف می‌شود و به احتمال زیاد دیگر شاهد مشکلاتی مثل اتفاقی که برای نمایشگر میت 20 پرو افتاد نخواهیم بود، اتفاقی که باعث شد میت 20 پروهای مجهز به پنل‌های LG در همان هفته اول دچار مشکل شود و در نهایت بر فروش کل این دستگاه اثر بگذارد.

حالا به نظر می‌رسد که هوآوی و سامسونگ گذشته‌ها را پشت سر گذاشته‌اند تا این غول بزرگ چینی بتواند محصولاتی باکیفیت به بازار عرضه کند.  27 اسفند 1397
11 نظر
5.00
  4 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری