سرویس خبر
1 اسفند 1397 ساعت 20:02
3 نظر

 

انتشار رندری منتسب به گلکسی Fold

در خبرها تایید شد که نام تلفن هوشمند منعطف سامسونگ گلکسی Fold خواهد بود. حالا رندری در فضای اینترنت پخش شده که مدعی است این محصول را به تصویر کشیده است.

مشخصات سری جدید گلکسی اس ۱۰ به طور کامل لو رفته است اما مشخصات و ویژگی‌های تلفن تاشوی سامسونگ، که خبرها از تایید شدن نام گلکسی Fold برای آن حاکی هستند، هنوز مشخص نیست. تاکنون چند خبر کوتاه درباره این موبایل فاش شده ولی با این حال شاید همه چیز امروز تغییر کند. اکنون تصاویری در سطح اینترنت پخش شده که مدعی است تلفن هوشمند منعطف این شرکت را نشان می‌دهد.

در حال حاضر معلوم نیست که این رندرها توسط طرفداران ساخته شده یا رندرهای رسمی گلکسی فولد است. ولی دستگاهی که در این تصاویر دیده می‌شود با انتظاراتی که از گوشی تاشوی سامسونگ در نظر داریم مطابقت دارد و طراحی آن شبیه کتاب است.

در تصویر بالا، گلکسی فولد در حالت نیمه‌باز قرار گرفته و می‌توانیم نمایشگر بزرگ این دستگاه را ببینیم. سامسونگ در SDC 2018 تایید کرده بود که صفحه نمایش این محصول در حالت باز ۷.۳ اینچ خواهد بود. رزولوشن این نمایشگر ۱۵۳۶ در ۲۱۵۲ پیکسل پیش‌بینی می‌شود.

در تصویر زیر که از نمای روبرو دستگاه را نشان داده می‌توانیم دوربین سلفی آن را ببینیم. سامسونگ در SDC موبایل خود را از این زاویه نشان نداده بود، بنابراین نمی‌توانیم مطمئن باشیم که داخل گلکسی فولد شبیه تصویر زیر است یا نه.

ولی دیگر چیزی به معرفی رسمی این دستگاه باقی نمانده و به احتمال بسیار زیاد ساعت ۱۰:۳۰ امشب می‌توانیم به طور رسمی با طراحی و ویژگی‌های گلکسی فولد آشنا شویم. این شرکت از چند هفته پیش تبلیغات میدانی خود را با اشاره غیرمستقیم به این دستگاه آغاز کرده بود.  1 اسفند 1397
3 نظر
4.43
  7 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری