سرویس خبر
3 بهمن 1397 ساعت 12:27
3 نظر

 

Vivo موبایلی با دوربین درون صفحه‌ای معرفی می‌کند

اکانت مشهور Ice Universe در خبری اعلام کرد که شرکت Vivo به نبرد گوشی‌های بدون حفره پیوسته و به زودی تلفن هوشمندی با دوربین سلفی درون صفحه‌ای معرفی می‌کند.

هدف نهایی تلفن‌های هوشمند این است که پنلی تمام صفحه از قابلیت‌های مختلف و پیشرفته داشته باشیم.

شرکت‌های تولیدکننده موبایل تاکنون تلاش زیادی برای رسیدن به این هدف کرده و نسبت نمایشگر به بدنه را تا حد قابل توجه‌ای افزایش داده‌اند که همین باعث به وجود آمدن ناچ و اخیرا حفره دوربین شد.

با این حال رویای ما از همان ابتدا این بود که بالاخره یک روز دوربین سلفی را به زیر صفحه نمایش منتقل کنیم تا یکپارچگی نمایشگر مخدوش نشود.

اکنون به نظر می‌رسد Vivo اولین شرکتی است که می‌خواهد چنین دستگاهی عرضه کند. اکانت Ice Universe که در زمینه افشای اطلاعات شرکت‌ها مشهور است، به تازگی در توئیتی اعلام کرد که این شرکت هم به نبرد تلفن‌های «بدون حفره» پیوسته و قرار است از تکنولوژی‌های جدید خود رونمایی کند.

انتظار می‌رود این دستگاه همان Vivo Apex 2019 باشد که تاکنون چندین رندر مختلف از آن لو رفته است. در برخی از این رندرها شاهد دوربین درون-صفحه‌ای و نمایشگر کاملا یکپارچه هستیم. ضمنا پتنت این تکنولوژی قبلا توسط این شرکت به ثبت رسیده است.

علاوه بر این، پیش‌بینی می‌شود که این دستگاه به سنسور اثر انگشت درون-صفحه‌ای مجهز شود. هدف Vivo این است که با ارائه این فناوری‌های جدید حداقل توجه بازارهای آسیایی را به سوی برند خود جلب کند. احتمالا به زودی شرکت‌های بزرگ‌تری مثل سامسونگ نیز به دنبال این فناوری خواهند رفت و از آن در دستگاه‌های خود استفاده می‌کنند.

اما آیا عرضه چنین محصولی بر تصمیم‌گیری شما برای خرید گلکسی اس ۱۰ اثر خواهد گذاشت؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.  3 بهمن 1397
3 نظر
5.00
  2 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری