سرویس خبر
1 بهمن 1397 ساعت 10:44
1 نظر

 

دسترسی به دوربین گلکسی S10 تنها با یک سوایپ ساده امکان پذیر خواهد بود

روزها در حال گذر است و کم کم به رویداد معرفی گلکسی اس 10 نزدیک می شویم. به همین دلیل اخبار و شایعات پیامون این محصول در حال افزایش است.

همان طور که در اخبار چند وقت اخیر به سمع و نظر شما رساندیم، محصول آینده سامسونگ یعنی گلکسی اس 10 به نسل بعدی نمایشگر Infinity-O مجهز می‌شود که حفره‌ای درون آن برای دوربین سلفی در نظر گرفته شده است.

یکی از قابلیت‌های هیجان انگیزی که سامسونگ برای خانواده گلکسی S10 در نظر گرفته، امکان دسترسی آسان به دوربین است. همان طور که اشاره شد، حفره‌ای درون نمایشگر به منظور قرارگیری دوربین سلفی تعبیه شده و کاربر قادر خواهد بود تا با سوایپ کردن به سمت پایین از روی دوربین سلفی، به سرعت به اپلیکیشن دوربین دسترسی پیدا کرده و تصویر مورد نظر خود را در کوتاه ترین زمان ممکن شکار کند.

در ویدئویی که در این قسمت شاهد آن هستیم، گوشی Galaxy A8S را می‌بینیم که انیمیشن تبدیل بکگراند گوشی به دوربین در آن به نمایش گذاشته شده است. Ice Universe یکی از افراد مشهور در زمینه افشای حقایق شرکت‌های فعال در زمینه تکنولوژی برای افرادی که بی‌صبرانه منتظر رونمایی از خانواده گلکسی اس 10 هستند، به این موضوع اشاره کرده است که محصولات جدید نیز از این قابلیت بهره خواهند برد. شایان ذکر است که تنها تفاوت آنها، در محل قرارگیری دوربین است که در گلکسی A8S دوربین سلفی در سمت چپ دستگاه به چشم می‌خورد و این در حالی است که در محصول آینده سامسونگ، دوربین سلفی به سمت راست بدنه انتقال یافته است.

به نظر می‌رسد که مهندسان سامسونگ، جسچرهای متفاوت دیگری نیز برای خانواده گلکسی S10 در نظر گرفته باشند که باید تا تاریخ رونمایی رسمی از آنها منتظر بمانیم. بر اساس پیش بینی‌ها، رویداد Unpacked 2019 یک ماه دیگر (1 اسفند) برگزار می‌شود.  1 بهمن 1397
1 نظر
5.00
  1 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری