تست همراه اول

سرویس خبر
25 دی 1397 ساعت 16:04
1 نظر

 

افشای عملکرد حسگر اثرانگشت زیر صفحه نمایش در Nokia 9 PureView

پرچمدار تازه نوکیا Nokia 9 PureView نام دارد که از سال گذشته منتظر رونمایی آن هستیم. این گوشی سطح بالا از دوربین اصلی 5 گانه بهره می‌برد و تازه‌ترین گزارش‌های منتشرشده درباره آن به قابلیت خلاقانه تعبیه اثرانگشت زیر صفحه نمایش و چگونگی فعالیت آن اشاره دارند.

هنوز زمان قطعی رونمایی از پرچمدار Nokia 9 PureView مشخص نشده است اما بدون شک به زودی شاهد معرفی این گوشی خواهیم بود که درواقع اولین گوشی هوشمند مجهز به دوربین اصلی با لنزهای 5 گانه به شمار می‌رود. پرچمدار مذکور همچنین قرار است از حسگر اثرانگشت زیر صفحه نمایش بهره ببرد. اطلاعات درباره این ویژگی در Nokia 9 PureView بسیار محدود هستند اما روز گذشته خبرگزاری LoveNokia در گزارشی سعی کرد جزئیات بیشتری را درباره این قابلیت امنیتی بیومتریک روشن کند.

برخی تصاویر از تنظیمات اپلیکیشنی APK منتسب به Nokia 9 PureView کشف شده‌اند که به صورت انیمیشن قابلیت حسگر اثرانگشت زیر صفحه نمایش این گوشی را به نمایش می‌گذارند. در اولین تصویر چیزی شبیه به دکمه خانه فیزیکی در برخی گوشی‌های قدیمی نوکیا به نظر می‌رسد و ظاهرا مانند نشانگری برای تعیین موقعیت حسگر اثرانگشت زیر پنل نمایش عمل می‌کند. این قابلیت احتمالا هرگاه که گوشی از سطحی برداشته شود به طور خودکار فعال می‌شود و حسگر را به کاربر نشان می‌دهد.

دومین سری از این تصاویر در زمان اعمال تنظیمات توسط کاربر به نمایش درمی‌آیند. در این تصاویر به کاربر آموزش داده می‌شود که انگشت خود را باید چه زمانی و در چه موقعیتی قرار بدهد تا اثر آن برای اولین بار در حافظه گوشی ذخیره بشود.


 

پس از آنکه تنظیمات اولیه اعمال و اثر انگشت کاربر ثبت شد، می‌تواند یکی از گزینه‌های Future، Molecular و SuperCell را انتخاب کند. در ادامه می‌توانید انیمیشن مربوط به هرکدام از این گزینه‌ها را تماشا کنید.

     

پرچمدار Nokia 9 PureView قرار است اواخر ژانویه یا در خلال ماه فوریه و احتمالا در نمایشگاه بین المللی MWC 2019 معرفی شود. انتظار می‌رود که روند عرضه و فروش عمومی این گوشی سطح بالا مدت کوتاهی پس از رونمایی رسمی آغاز شود. گفته می‌شود که این گوشی حدودا 860 تا 920 دلار قیمت خواهد داشت.

   25 دی 1397
1 نظر
3.00
  1 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری