تست همراه اول

سرویس خبر
22 دی 1397 ساعت 10:19
0 نظر

 

مایکروسافت با همکاری وب‌سایت Newsguard به جنگ اخبار جعلی می‌رود

مایکروسافت با همکاری مشهورترین وب‌سایت اعتبارسنجی اخبار یعنی وب‌سایت NewsGuard به کاربران برای تشخیص اخبار جعلی و دروغینی که در فضای مجازی منتشر می‌شود کمک خواهد کرد.

 ویژگی NewsGuard برای مقابله با اخبار جعلی به‌صورت آزمایشی به مرورگر مایکروسافت Edge در سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS اضافه شده است. این خبر را مارک وتویر مدیر برنامه مایکروسافت Edge در توییترش اعلام کرده و افزوده که به‌زودی این ویژگی در اختیار تمام کاربران این مرورگر در سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS قرار می‌گیرد. او در توییترش این‌گونه نوشته است:

آغاز سال 2019 مبارک. اگر کاربر نسخه بتا مایکروسافت Edge در سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS هستید خبر خوشی برای شما داریم هم‌اکنون می‌توانید از ویژگی News Rating که ما با مشارکتNewsGuardRating طراحی کرده‌ایم بهره‌مند شوید کافی است به تنظیمات بروید و گزینه News rating & let us know what you think را فعال کنید. به کمک این قابلیت جدید می‌توانید اخبار را به‌صورت شفاف و به‌دوراز جعل و دروغ پیگیری کنید.

هنوز مشخص نیست که مایکروسافت این قابلیت را به ویندوز 10 می‌آورد یا نه اما شما می‌توانید منتظر این قابلیت نباشید و با افزونه رسمی NewsGuard در مرورگر کروم اخبار را پیگیری کنید. هرچند به احتمال زیاد به زودی زود این ویژگی به سیستم عامل محبوب مایکروسافت نیز خواهد آمد.


   22 دی 1397
0 نظر
0.00
  0 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری