تست همراه اول

سرویس خبر
5 دی 1397 ساعت 13:47
17 نظر

 

آنر می‌گوید دوربین درون صفحه‌ای آن‌ها از سامسونگ بهتر است

سامسونگ اولین شرکتی بود که با گلکسی A8S به جای ناچ از دوربین درون-صفحه‌ای استفاده کرد. اما حالا آنر مدعی است که فن‌آوری آن‌ها برای قرار دادن دوربین در نمایشگر View 20 از سامسونگ بهتر بوده است.

پر واضح است که ایجاد حفره در نمایشگر به جهت کوچکی و مزاحمت و تداخل کمتر با طراحی دستگاه نسبت به بریدگی ناچ خیلی بهتر است.

سامسونگ اولین شرکتی بود که از این فن‌آوری استفاده کرد، اما آنر مدعی است که روش کار آن‌ها در گوشی View 20 از سازوکار سامسونگ خیلی بهتر است.

آنر ادعا می‌کند که حفره دوربین در نمایشگر Infinity-O سامسونگ از میان همه لایه‌های صفحه نمایش به جز لایه آخر عبور می‌کند. این روش باعث می‌شود علاوه بر بزرگی بیش از حد حفره، صفحه نمایش هم استعداد شکستگی و نشت نور پیدا کند.

آن‌ها می‌گویند تکنولوژی‌شان خیلی بهتر است چون لایه LCD را حفظ می‌کند و با استفاده از «تکنولوژی انتقال پیکسل» اجازه عبور نور را می‌دهد. علاوه بر این، آن‌ها برای ایجاد این حفره به جای دریل مکانیکی از تکنیک لیتوگرافی نوری استفاده کرده‌اند، در نتیجه حفره کوچک‌تری ایجاد (۴.۵ میلی متر در View 20 در مقایسه با ۶.۷ میلی متر در سامسونگ A8S) و از یک چسب مخصوص برای وصل کردن دوربین به صفحه نمایش استفاده کرده‌اند تا از نشت نور جلوگیری شود.

اگرچه هنوز نمی‌توان با قاطعیت گفت که دوربین سلفی آنر بهتر است یا سامسونگ، ولی نکته جالب این است که طراحی همه دوربین‌های درون-صفحه‌ای یکسان نیست و همین باعث می‌شود که مصرف‌کنندگان در انتخاب محصول موردنظر خود دقت بیشتری به خرج دهند.  5 دی 1397
3787 بازدید
17 نظر
4.11
  9 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری