سرویس خبر
1 دی 1397 ساعت 15:14
5 نظر

 

تبلت بعدی LG دارای طراحی بدون حاشیه و کیبورد بی‌سیم است

با توجه به پتنت جدیدی که از شرکت LG منتشر شده به نظر می‌رسد این شرکت به دنبال طراحی تبلتی بدون حاشیه است که قابلیت استفاده از کیبورد بی‌سیم را داشته باشد.

ال‌جی یکی از شرکت‌های معدودی است که همچنان به عرضه‌ تبلت‌های جدید به بازار ادامه می‌دهد. اگرچه تبلت‌های این شرکت عموما بازار میان‌رده را هدف قرار می‌دهند، ولی ظاهرا منبع درآمد خوبی برای این شرکت کره‌ای هستند.

اگر بحث سودآوری در میان نبود بعید به نظر می‌رسد که عامل دیگری باعث می‌شد این شرکت همچنان به عرضه‌ تبلت‌های جدید، آن هم در بازاری که در تسخیر اپل و سامسونگ قرار دارد، ادامه دهد. اما اکنون با توجه به پتنت جدیدی که به تازگی در اداره‌ مالکیت معنوی کره (KIPO) ثبت شده ظاهرا این شرکت قصد ندارد به جایگاه فعلی خود در این بازار بسنده کند.

پتنت بالا که توسط وبسایت LetsGoDigital کشف شده تبلت بدون حاشیه‌ای را نشان می‌دهد که ظاهرا از کیبورد بی‌سیم جداشدنی استفاده می‌کند. این تبلت همچنین دارای کاوری است که پس از باز شدن می‌تواند به عنوان استند مورد استفاده قرار بگیرد.

این تبلت بدون حاشیه و کیبورد بی‌سیم آن در دو طراحی پتنت مجزا به تصویر کشیده شده، اما به احتمال زیاد هر دوی آن‌ها مربوط به یک پروژه است. از همه مهم‌تر، این دستگاه دیگر به تلبت‌های معمولی ال‌جی شباهتی ندارد، بلکه بیشتر شبیه یک محصول رده بالاست که می‌تواند با تبلت‌های اپل و سامسونگ رقابت کند.  1 دی 1397
5 نظر
3.67
  3 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری