سرویس خبر
27 آذر 1397 ساعت 13:50
7 نظر

 

قاب‌های محافظ Olixar نشان می‌دهند که P30 Pro از دوربین چهارگانه بهره می‌برد

در این چند روز اخیر بازار شایعات پیرامون گوشی P30 Pro داغ است و امروز تصاویر جدیدی منتشر شده که اطلاعات جدیدی را با خود به همراه آورده‌اند.

هواوی در ماه مارس سال 2018 گوشی Huawei P30 Pro را معرفی کرد و این گوشی به لطف دوربین سه‌گانه‌اش توانست سروصدا بسیاری را به پا کند. اما در حال حاضر دوربین سه‌گانه برای گوشی‌های هوشمند به یک استاندارد تبدیل شده است و این شرکت چینی سعی دارد تا در سه ماهه اول سال 2019 گوشی P30 Pro را با دوربین چهارگانه معرفی کند و از این طریق ترند جدیدی را در بازار به راه بیندازد. بنا بر اطلاعات منتشر شده توسط شرکت Olixar، که در زمینه تولید قاب‌های محافظ فعالیت می‌نماید؛  قرار است به دوربین گوشی Huawei P30 نیز یک سنسور دیگر اضافه شود و این سری از این پس به جای دوربین دوگانه، از دوربین‌های سه‌گانه استفاده خواهند کرد.

این تصاویر در وبسایت MobileFun به نمایش درآمدند و این وبسایت از هم‌اکنون نیز سفارشات را به صورت پیش‌ خرید قبول می‌کند. این تصاویر نشان‌ می‌دهند که شرکت Olixar قاب‌های ضد ضربه، سیلیکونی و کیس‌های محافظ خاص را برای این گوشی آماده کرده است. در بخش پشتی و در در گوشی سمت راست بریدگی بزرگی قرار دارد تا دوربین‌ چهارگانه عمودی این گوشی در آن قسمت قرار گیرد. فلش LED  دوگانه نیز در کنار جایگاه دوربین قرار دارد. همچنین هیچ گونه نشانه‌ای از محل اسکنر اثر انگشت در قاب پشتی مشاهده نمی‌شود.

قاب‌های محافظ گوشی Huawei P30 نیز طراحی مشابه‌ای را برای بخش دوربین‌ها نشان می‌دهند، جایگاه دوربین در این گوشی نیز به صورت عمودی است اما برای سنسورها و فلش LED محلی در نظر گرفته نشده و این دو درست در کنار جایگاه دوربین‌ قرار می‌گیرند. با این حال هنوز هم محل اسکنر اثر انگشت در بخش پشتی مشاهده نمی‌شود و به احتمال فراوان این دو گوشی از اسکنر اثر انگشت درون نمایشگر بهره خواهند برد.

یکی از نکات جالب این تصاویر فاش شده مربوط به پنل جلویی گوشی‌ها می‌شود که در بالای صفحه نمایش آن‌ها بریدگی ناچ قطره‌ای قرار دارد اما به نظر می‌رسد که این تصاویر بر اساس رندرهای رسمی گوشی Oppo R17 ایجاد شده‌اند. سازندگان قاب‌های محافظ معمولاتی جزئیاتی در رابطه با صفحه نمایش دریافت نمی‌کنند و تنها اطلاعاتی درباره اندازه و ابعاد گوشی و کلیدهای کنترلی آن در اختیارشان قرار می‌گیرد.  27 آذر 1397
7 نظر
3.00
  6 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری