جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
1 آبان 1397 ساعت 11:35
2 نظر

 

اجازه دانگرید و ریستور به iOS 12 از سمت اپل بسته شد!

همان طور که می‌دانید، سیستم عامل iOS 12 همزمان با معرفی آیفون XS و XS Max برای کاربران عرضه شد، اما شب گذشته اپل امکان دانگرید یا ریستور به این نسخه را مسدود کرد.

سیستم عامل آی او اس 12 که با تغییرات کمی همراه بود و اکثر توجه و تمرکز مهندسان و طراحان روی قضیه بهینه سازی و مصرف باتری معطوف شده بود، همزمان با معرفی دو پرچمدار جدید کوپرتینویی ها، یعنی آیفون XS و XS Max برای کاربران و طرفداران محصولات این شرکت عرضه شد و در دسترس عموم قرار گرفت. از آن زمان تا به حال، تنها یک نسخه (12.0.1) ارائه شده و ورژن 12.1 نیز در حالت آزمایشی به سر می‌برد.

شب گذشته اپل اجازه دانگرید یا ریستور به نسخه اصلی iOS 12 را مسدود کرد و این بدان معناست که شما تنها قادر هستید دستگاه خود را به نسخه 12.0.1 ریستور کنید.

افرادی که به جیلبریک علاقه دارند، توصیه شده تا روی نسخه اصلی iOS 12 باقی مانده و از آپدیت به نسخه‌های فرعی (مانند 12.0.1) خودداری کنند. تیم جیلبریک Pangu و Luca Todesco که از افراد سرشناس در زمینه جیلبریک به حساب می‌آید، موفق به جیلبریک آیفون XS روی آی او اس 12 شده‌اند، اما متأسفانه تا به این لحظه نسخه عمومی آن را منتشر نکرده‌اند.  1 آبان 1397
2 نظر
4.33
  3 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری