تست همراه اول

سرویس خبر
27 مهر 1397 ساعت 17:25
6 نظر

 

نمونه تصاویر ثبت شده توسط دوربین چهارگانه Galaxy A9

گوشی گلکسی A9 یکی از جدیدترین محصولات کمپانی کره‌ای سامسونگ به شمار می‌رود. سامسونگ برای تسلط بر بازار میان‌رده‌ها، سعی کرده ویژگی‌های جذابی را در گوشی‌های سری A خود قرار دهد.

گلکسی A9 را می‌توان اولین گوشی هوشمند در جهان دانست که از چهار دوربین اصلی در قاب پشتی بهره می‌برد. یک سنسور 24 مگاپیکسلی برای ثبت تصاویر، یک سنسور 5 مگاپیکسلی به منظور ایجاد تصاویر بوکه، یک سنسور تله‌فوتو برای انجام عملیات زوم بر روی سوژه و یک سنسور زاویه دید گسترده، اجزا تشکیل دهنده این دوربین چهارگانه هستند. ما برای اینکه متوجه شویم دوربین چهارگانه گلکسی A9 چه تفاوتی را ایجاد می‌کند؛ تصاویری را به عنوان نمونه با دوربین گوشی گلکسی A9 ثبت کرده‌ایم که در ادامه می‌توانید وجه تمایز آن‌ها را نسبت به یکدیگر مشاهده کنید.

یکی از دلایل فروش موفق گوشی گلکسی A7 مربوط به دوربین ultra wide آن می‌شود. اما اکنون برادر بزرگ‌تر این گوشی با نام گلکسی A9، دوربینی را فراهم ساخته که می‌توان به عملکرد موفق آن امید بست. جداسازی فناوری‌های تشخیص عمق و زوم از یکدیگر و قرار دادن آن‌ها در سنسورهای مجزا را می‌توان گامی مثبت توصیف کرد که فرایند بهبود این ویژگی‌ها کمک می‌کند. در پرچمدران سامسونگ تنها از یک دوربین برای فوکوس زنده و زوم استفاده می‌شود که در هنگام ثبت تصاویر بوکه شما را وادار به حرکت دوربین گوشی می‌کند. اما گوشی‌های میان‌رده سامسونگ به دلیل داشتن دوربین ثانویه تشحیص عمق، عملکرد بهتری را در زمینه تصاویر فوکوس زنده بر جای می‌گذارند.

البته ما نظر نهایی خود را در رابطه با دوربین‌های گوشی گلکسی A9، هنگام بررسی کامل آن بیان خواهیم کرد. اما اگر می‌خواهید دلایل سامسونگ برای قرار دادن چهار دوربین در این گوشی را بدانید؛ نمونه تصاویر زیر می‌توانند تا حدودی این موضوع را برای شما شفاف‌تر نمایند. اولین تصویر توسط دوربین 24 مگاپیکسلی شکار شده و در کنار آن می‌توانید تصاویر ثبت شده توسط سنسور‌های زاویه دید گسترده، فوکوس زنده و زوم دو برابر را مشاهده کنید.  27 مهر 1397
6 نظر
4.43
  7 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری