سرویس خبر
6 شهریور 1397 ساعت 13:00
7 نظر

 

برخی از مدل‌های Galaxy Note 9 به مشکل پخش غیرعادی نور صفحه برخورده‌اند

براساس جدیدترین تصاویر منتشر شده از سوی کاربران، Galaxy Note 9 در قسمت منحنی صفحه دارای مشکل پاشش نور است.

چند روزی می‌شود که Galaxy Note 9 به طور جهانی درحال رسیدن به دست مشتریان است و قطعا این موضوع شروعی برای بحث‌های پیرامون مشکلات این تلفن هوشمند خواهد بود. براساس گزارش‌های منتشر شده از سوی کاربران، به نظر می‌رسد که یک مشکل نسبتا بزرگ در بخش نمایشگر این دستگاه وجود دارد. در این گزارش‌ها، به مشکل پاشیدن نور از کنار صفحه و خصوصا در بخش منحنی نمایشگر اشاره شده که قطعا اختلالاتی برای کاربران ایجاد خواهد کرد. برای جزییات بیشتر در این باره، با ما در ادامه همراه شوید.

قبل از اینکه به جزییات بیشتر بپردازیم، باید در نظر داشته باشید که به نظر این یک مشکل برای پرچمداران قبلی سامسونگ یعنی Galaxy Note 8 و حتی Galaxy S9 بوده و کاربران درست در قسمت منحنی صفحه شاهد پاشش نور بوده اند، هرچند به نظر کاربران Galaxy Note 9 بحث برای این تلفن هوشمند کمی متفاوت است. به گفته این کاربران، قسمت روشن تر در کناره نمایشگر درواقع نوعی توهم است که به دلیل انحنای اطراف نمایشگر به وجود آمده است. در واقع ما نمی‌توانیم مشخص کنیم که منبع اصلی این مشکل از کجاست، چراکه مشکل پاشش نور تنها در چند مدل از Galaxy Note 9 دیده شده و به نظر نمی‌رسد که این مشکل به صورت همگانی باشد.

به گفته منبع مطلب، احتمالا این مشکل در زمان فرآیند رنگ کردن Galaxy Note 9 در طول مراحل تولید بوده است. اگرچه این می‌تواند دلیلی بر این موضوع باشد، سامسونگ باید این موضوع را بررسی کرده و جزییاتی رسمی را در اختیارمان قرار دهد تا ببینیم که آیا این مشکل تنها در چند مدل ظاهر شده یا بسیاری با این موضوع مواجه خواهند شد. حال نظر شما کاربران عزیز چیست؟ به نظر شما این مشکل چگونه به وجود آمده و راه حل آن چیست؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.   6 شهریور 1397
7 نظر
2.67
  3 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری