جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
2 شهریور 1397 ساعت 11:30
4 نظر

 

انتشار به‌روزرسانی نرم افزاری تازه برای پرچمدار HTC U12 Plus

کمپانی اچ تی سی تنها یک ماه پس از به روزرسانی نرم افزاری پرچمدار U12+ حالا به روزرسانی نرم افزاری دیگری برای این پرچمدار منتشر کرده است. در میان موارد نرم افزاری برای بهبود سیستم همچنین یک اپلیکیشن سرگرمی تازه هم دیده می‌شود.

کمپانی تایوانی اچ تی سی با انتشار به روزرسانی نرم افزاری برای گوشی U12+ خود این پرچمدار سطح بالا را به قابلیت‌های تازه ارتقا داده است. البته به روزرسانی نرم افزاری دیگری هم حدودا یک ماه پیش برای گوشی مذکور منتشر شده و دوربین و Edge Sense UI آن ار از برخی جهات بهبود بخشیده بود.

همچنین دکمه‌های حساس به فشار هم در این به روزرسانی تازه بهبود یافته‌اند اما به نظر می‌رسد که این موارد کافی نبوده‌اند. تازه‌ترین به روزرسانی نرم افزاری برای U12+ بهبودهای بیشتر و بهتری برای دکمه‌های حساس به فشار با خود به همراه می‌آورد. علاوه بر این همچنین بهبودهایی برای عمر باتری و عملکرد کلی سیستم با این به روزرسانی نرم افزاری برای U12+ در نظر گرفته شده‌اند.

از همه مهم‌تر آنکه اچ تی سی با این به روزرسانی نرم افزاری اپلیکیشن CryptoKitties را که یک ماه پیش معرفی شد به U12+ افزوده است. این اپلیکیشن کاربران U12+ را قادر می‌سازد تا گربه‌های مجازی را تربیت کنند و حتی آن‌ها را به سایر کاربران بفروشند.

هرکدام از این گربه‌های مجازی منحصر به فرد هستند و برپایه تکنولوژی بلاک چین اتریوم طراحی شده‌اند؛ به همین خاطر می‌توانید هرکدام از این بچه گربه‌ها را به امنیت بالا بخرید یا بفروشید.

   2 شهریور 1397
4 نظر
5.00
  5 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری