تست همراه اول

سرویس خبر
17 تیر 1397 ساعت 12:00
13 نظر

 

تأخیر در انتشار اندروید اوریو برای سری (Galaxy J (2017 سامسونگ

در حالی که انتظار می‌رفت گوشی‌های سری Galaxy J (2017) به زودی به روزرسانی اندروید 8.0 اوریو را دریافت کنند، سامسونگ اعلام کرد که انتشار این نسخه تا سپتامبر به تأخیر افتاده است. همچنین انتشار این نسخه برای گوشی‌های Galaxy A هم به اوت موکول شده است.

گوگل سال گذشته تازه‌ترین سیستم عامل خود را به نام اندروید اوریو معرفی کرد و همچنان که به سالگرد معرفی و انتشار آن نزدیک می‌شویم، گوشی‌های اندرویدی بیشتری از سری Galaxy J سامسونگ به زمان بندی مخصوص دریافت این نسخه پیشرفته نزدیک می‌شوند. البته تازه‌ترین خبرها حاکی از آن است که دارندگان گوشی‌های Galaxy J3 (2017)، Galaxy J5 Pro و Galaxy J7 Pro همچنان باید منتظر بمانند چراکه ظاهرا برنامه انتشار اوریو برای آن‌ها با تأخیر همراه خواهد بود.

در وب‌سایت رسمی سامسونگ این موضوع همچنان در وضعیت قبلی (اندروید 8.0 اوریو در حال آزمایش) قرار دارد اما برنامه انتشار نسخه نهایی آن حالا تقریبا دو ماه به تأخیر افتاده است. پیش از این گفته شده بود که به روزرسانی نرم افزاری اندروید 8.0 اوریو قرار است 13 ژوئیه (جمعه آینده) برای گوشی‌‌های مذکور منتشر شود اما حالا این تاریخ به سپتامبر موکول شده است. تاریخ تازه دقیقا 28 سپتامبر اعلام شده است در شرایطی که تا آن زمان حدودا 13 ماه از انتشار اولیه اندروید 8.0 اوریو می‌گذرد و احتمالا اندروید 9.0 پی هم معرفی شده است.

سامسونگ هنوز در این باره اظهار نظر نکرده است و نمی‌دانیم علت این تأخیر چیست. همچنین شایان ذکر است که این تأخیر برای همه دارندگان گوشی‌های مذکور در سرتاسر جهان صدق می‌کند. گوشی‌های Galaxy J5 Pro و J7 Pro درواقع همان گوشی‌های Galaxy J5 (2017) و J7 (2017) هستند که به همراه Galaxy J3 (2017) در برخی بازارهای بین المللی عرضه می‌شوند.

این خبر ابتدا در ترکیه منتشر شد و اگر قرار باشد امیدوارانه به این قضیه نگاه کنیم، ممکن است ترکیه تنها کشوری باشد که به روزرسانی اندروید 8.0 اوریو در آن با تأخیر منتشر می‌شود. گوشی‌های سری Galaxy A هم در این فهرست دیده می‌شوند و جالب است که تاریخ 10 اوت برای انتشار اندروید اوریو مناسب آن‌ها اعلام شده است؛ در حالی که بسیاری از کاربران در سایر کشورها در حال حاضر قادر هستند گوشی خود را به این نسخه به روزرسانی کنند.

   17 تیر 1397
13 نظر
0.00
  0 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری