تست همراه اول

سرویس خبر
13 تیر 1397 ساعت 17:02
0 نظر

 

طراحان دکوراسیون داخلی شیفته سری SIGNATURE LG شدند

ال‌جی سری جدید لوازم‌خانگی LG SIGNATURE خود را در نمایشگاه مخصوص طراحان داخلی و چهره‌های سرشناس این حوزه به نام INDEXPO به نمایش گذاشت.

در این نمایشگاه که در باغ زیبای آریانا واقع در خیابان فرشته تهران برگزار شده بود، برترین شرکت‌های فعال عرضه‌کننده محصولات لوکس طراحی داخلی و آثار هنری، تجهیزات و مبلمان فضای باز، تجهیزات صوتی و تصویری، هوشمندسازی و متریال‌های تخصصی دیوار و کف‌پوش ها حضور داشتند و به نمایش آثار خود پرداختند و در طی برگزاری این نمایشگاه بالغ بر 3000 نفر از فعالان برجسته این عرصه از نمایشگاه و این محصولات بازدید به عمل آوردند.


 

یکی از نقاط قوت لوازم‌خانگی پیشرفته و پریمیوم LG SIGNATURE طراحی بسیار زیبا و مینیمالیستی آنها است. امری که باعث می‌شود زیبایی محیط زندگی چند برابر شده و اتمسفر خانه کاملا دگرگون شود. ال‌جی برای به نمایش گذاشتن قدرت طراحی محصولاتش با همکاری چند شرکت دیگر در زمینه دکوراسیون داخلی، محیط خانه را به لوازم‌خانگی هوشمند سری LG SIGNATURE مجهز کرده و قدرت انطباق و انعطاف این محصولات با طراحی مدرن روز را به نمایش گذاشته است. امری که در نهایت باعث استقبال زیاد متخصصان این حوزه شده و حس زیبایی‌شناسی آنها را برانگیخت.


 

برند جدید محصولات شرکت ا‌ل‌جی LG SIGNATURE کاملا متفاوت از هرگونه لوازم‌خانگی معمولی، آمده تا نفس تازه‌ای به خانه ایرانیان بدمد. نفسی پر از فناوری‌های پیشرفته و البته حس خاص بودن. لوازم‌خانگی این برند همگی با توجه به کارکرد اصلی محصولی طراحی شده‌اند و هرگونه المان اضافه در طراحی آنها حذف شده است. این باعث شده تا سری LG SIGNATURE مثل آثار هنری شوند و زیبایی خاصی به هر محیطی ببخشند. حس هنری که از آینده آمده است. به علاوه فناوری‌های به کار رفته در این محصولات در سطحی متفاوت از لوازم معمول خانگی بوده و هرکدام از آنها به نوعی انقلابی در حوزه خود به پا کرده‌اند.


 

طراحی این سری از محصولات ال جی برگرفته از الهامات طبیعت است، لباسشویی ای که از طرح قرص ماه کامل الهام گرفته و تصفیه هوایی که برگرفته از حس جنگل های بارانی است . علاوه بر طراحی های خاص، این دسته از محصولات دارای بالاترین تکنولوژی های موجود در محصولات خانگی هستند. تمامی  محصولات LG SIGNATURE با برخورداری تکنولوژی IOT  (اینترنت اشیاء) قابلیت کنترل از راه دور در بستر اینترنت را به کاربران میدهند.

برند LG SIGNATURE تمام نیازهای افرادی از جامعه را که همیشه به دنبال جدیدترین و پیشروترین گزینه‌ها برای خانه‌شان هستند، برآورده می‌سازد. گزینه‌ای که زیبایی، حسی بی‌همتا و تجربه‌ای عالی ارائه می‌کند. مواردی که انجامشان فقط از عهده LG SIGNATURE برمی‌آید.  13 تیر 1397
0 نظر
3.67
  3 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری