تست همراه اول

سرویس خبر
11 تیر 1397 ساعت 13:36
60 نظر

#گزارش_بازار

صف‌های طولانی در بازار‌های موبایل تهران، فروش آیفون ۲ میلیون تومان زیر قیمت

همزمان با آغاز تذکر تعزیرات و برخورد فروشندگانی که با دلار ۴۲۰۰ تومان گوشی وارد کرده‌اند قیمت گوشی‌های موبایل در آستانه کاهش شدید قرار گرفته‌اند.

به گزارش خبرنگار جی‌اس‌ام از بازار موبایل چارسو، علاءالدین و پایتخت: سازمان تعزیرات حکومتی تذکر و اخطار جدی و رسیدگی به قیمت فروش فروشندگانی که برای واردات گوشی‌ هوشمند از دلار دولتی با نرخ ۴۲۰۰ تومانی استفاده کرده بودند را از روز گذشته ۱۰ تیر ماه ۱۳۹۷ آغاز کرده است. در همین رابطه بسیاری از فروشندگان مجبور شده‌اند تا قیمت گوشی‌هایشان راکاهش دهند. به طور مثال آیفون 10 که در بازار با قیمت 8,450,000 تومان به فروش می‌رسد توسط فروشندگان مذکور، که با آن‌ها برخورد شده است، با قیمت کمتر از 6,150,000 به فروش می‌رسد.

خریداران به ازای هر یک نفر می‌توانند یک آیفون را با قیمت بسیار پایین‌تر از قیمت حال حاضر بازار خریداری کنند. توجه داشته باشید همراه داشتن کارت ملی خریدار الزامی است. 

ویدئو زیر مربوط به کمپانی ماناتل است که روز گذشته نهم تیر ماه فروش آیفون با قیمت مناسب را آغاز کرده است:

امروز نیز فروشندگان شرکت سیب طلایی هوشمند آغاز فروش آیفون با قیمت مناسب را آغاز کرده‌اند و به همین منظور شاهد صف های طولانی در بازار چارسو تهران هستیم. 

فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا نیز امروز تنها ۵۳ مدل گوشی را برای فروش گذاشته و فروش دیگر گوشی‌های را متوقف کرده است.

در همین رابطه بسیاری از فروشندگان نیز فروش خود را به حالت تعلیق درآورده‌اند. با توجه به این وضعیت پیش‌بینی می‌شود طی هفته‌های آینده قیمت گوشی‌های موبایل به صورت چشمگیری کاهش پیدا کند. جی‌اس‌ام به شما پیشنهاد می‌کند اگر قصد خرید گوشی جدیدی را دارید فعلا دست نگه دارید.


 

نظر خود را با ما و دیگر جی‌اس‌امی‌ها به اشتراک بگذارید.  11 تیر 1397
60 نظر
5.00
  19 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری