جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
28 آذر 1396 ساعت 17:30
6 نظر

 

آیفون 8 و آیفون 10 روزانه یک میلیون دستگاه فروش دارند

طبق تحلیل‌های منتشر شده، مجموع فروش آیفون 8 و آیفون 10 روزانه از مرز یک میلیون دستگاه گذشته است. شرکت Localytics در حالی این آمار را منتشر می‌کند که اپل از اعلام ارقام دقیق خودداری کرده است.

در صورتی که به بازار گوشی هوشمند رجوع کنید با برندها و محصولات مختلفی روبه‌رو می‌شوید. هریک از این محصولات دارای قابلیت‌ها و امکانات جالبی است که کاربر را برای خرید، وسوسه می‌کند. در میان این دستگاه‌ها، آیفون‌های جدید اپل قرار دارند که گران‌ترین گوشی هوشمند موجود در بازار محسوب می‌شوند.

با این حال آنچه اهمیت فراوانی دارد علاقه کاربران برای خرید آیفون 8 و آیفون 10 است. طبق آماری که توسط شرکت Localytics منتشر شده است، مجموع فروش آیفون‌های جدید به یک میلیون دستگاه در روز می‌رسد.

در این آمار ذکر شده است که ۲.۲۲ درصد از آیفون‌های موجود در بازار، آیفون 8 است و میزان فروش این دستگاه از زمان عرضه تاکنون به ۱۷.۵ میلیون عدد می‌رسد. آیفون 8 پلاس از آیفون 8 و آیفون 10 محبوب‌تر است و ۲.۹۴ درصد از آیفون‌های موجود در بازار را تشکیل می‌دهد.

اپل از زمان عرضه تاکنون توانسته ۲۳.۲ آیفون 8 پلاس بفروشد که رقمی تامل برانگیز است. در میان سه گوشی هوشمند جدید اپل، آیفون 10 از نظر فروش در رده دوم قرار دارد و شرکت آمریکایی توانسته ۲۰.۷ عدد از این محصول را بفروشد؛ این رقم برابر است با ۲.۶۳ درصد از آیفون‌های موجود در بازار.

شایان ذکر است که رقم‌های ذکر شده بر اساس آمار و تحلیل‌های شرکت Localytics است و اپل اصولا از انتشار آمار و ارقام در مورد فروش محصولاتش خودداری می‌کند.


 

تحلیلگران معتقد هستند که آیفون 10 فروشی بیشتر از آیفون 8 و آیفون 8 پلاس خواهد داشت. نظر شما در این مورد چیست؟ آیا شما نیز علاقه‌مند به خرید آیفون‌های جدید هستید؟ آیا با نظر تحلیلگران در مورد موفقیت آیفون 10 نسبت به دو محصول دیگر اپل موافق هستید؟  28 آذر 1396
6 نظر
3.82
  11 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری