سرویس خبر
14 آذر 1396 ساعت 14:00
6 نظر

 

نسخه جدید تایزن و دردسرهای ساعت هوشمند Gear S3 سامسونگ

به تازگی شرکت‎هایی نظیر اپل و سامسونگ برای پلتفرم دستگاه‎های هوشمندشان، جدیدترین بسته به روز رسانی را منتشر نموده‎اند که نارضایتی کاربران بسیاری را به همراه داشته است. اما این‎بار آپدیت کدام یک از دستگاه‎های هوشمند مشکل آفرینی کرده است؟!

مدت‎ها بود که کاربران ساعت‎های هوشمند "Gear S3" در انتظار آپدیت "Tizen 3.0" بودند. این انتظار در دو هفته گذشته به پایان رسید اما برخی کاربران چند روز پس از به روز رسانی نارضایتیشان را نسبت به این نسخه از «تایزن» اعلام کردند. این افراد معتقدند نسخه جدید طول عمر باتری را به شکل قابل توجهی کاهش می‎دهد.

اما از آنجا که این مشکل هنوز فراگیر نشده، نباید مطمئن بود که نسخه جدید چنین مشکلی را برای ساعت هوشمند Gear S3 به وجود آورده است و بهتر است قضاوت در این رابطه را به آینده موکول کنیم.

از سوی دیگر طبق نظر برخی کاربران، این نسخه، اجازه دسترسی به قالب‎های ظاهری «گیر اس3» را از کاربران سلب می‌کند. اما در این مورد، بازگرداندن تنظیمات به تنظیمات کارخانه مشکل را به راحتی رفع می‎کند. اما متاسفانه باید گفت مشکل طول عمر باتری با فکتوری ریست حل نخواهد شد و کاربران باید منتظر آپدیت بعدی باشند.  14 آذر 1396
6 نظر
0.00
  0 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری