سرویس خبر
21 شهریور 1396 ساعت 10:34
14 نظر

 

نوا 2 پلاس؛ میان‌رده‌ای که حس لوکس بودن یک پرچمدار را القا می‌کند

Nova 2 Plus میان‌رده جدیدی از این شرکت پرطرفدار است که از نظر طراحی و کیفیت ساخت در بازار می‌درخشد. این گوشی نه تنها از نظر مشخصات فنی بلکه از نظر جنس بدنه و خوش دستی نیز تنه به تنه بسیار از پرچمداران می‌زند.

در چند سال اخیر کیفیت بالای ساخت و انتقال حس خوب به کاربر برای سازندگان گوشی‌های هوشمند اهمیت دوچندانی پیدا کرده است. درحالی که تا همین چند سال پیش بزرگ‌ترین شرکت‌های اندرویدی پرچمداران خود را از جنس پلاستیک می‌ساختند، اکنون گوشی‌های میان‌رده‌ای را می‌توان در بازار یافت که بدنه‌ای تمام فلزی دارند.

با نگاهی به محصولات چند سال گذشته هوآوی، می‌توان دریافت استفاده از فلز در طراحی گوشی‌های این شرکت چقدر پررنگ‌تر شده است. کیفیت مرغوب، دیزاین به‌روز و احترام گذاشتن به خواسته کاربران سبب شده است تا گوشی‌های هوآوی بیش از پیش در دل کاربران جا باز کنند.


 

Nova 2 Plus میان‌رده جدیدی از این شرکت پرطرفدار است که از نظر طراحی و کیفیت ساخت در بازار می‌درخشد. این گوشی نه تنها از نظر مشخصات فنی بلکه از نظر جنس بدنه و خوش دستی نیز تنه به تنه بسیار از پرچمداران می‌زند.

وقتی نوا 2 پلاس را در دست بگیرید به هیچ وجه فکر نمی‌کنید با یک گوشی 1 میلیون و 200 هزار تومانی روبه‌رو هستید. با گرفتن گوشی میان انگشتان خود و لمس کردن بدنه فلزی گوشی، قدرت بالای این گوشی را در دل خود احساس می‌کنید و این اطمینان در شما به وجود می‌آید که با گوشی محکم و خوش ساختی روبه‌رو هستید.

نوا 2 پلاس با اینکه نمایشگر بزرگی دارد اما به دلیل بدنه فوق باریک 6.9 میلی‌متری و وزن پایین دست شما را خسته نمی‌کند. طراحان هنرمند هوآوی توجه ویژه‌ای به ایجاد انحنا در گوشه و لبه‌های دستگاه کرده‌اند تا به خوبی در دست هر کاربری جای بگیرد و سر نخورد.

طراحی Nova 2 Plus در عین سادگی بسیار شیک است. خطوط آنتن در پشت دستگاه به خوبی پنهان شده‌اند تا به زیبایی یکدست آن لطمه نزند. حضور دو لنز دوربین در پشت گوشی نشان از فناوری جدید و به روز نوا 2 پلاس دارد که در گوشی‌های میان‌رده حال حاضر بازار نظیر ندارد.

گوشی‌میان رده جدید هوآوی، به غیر از سیاه، در رنگ‌های شاد آبی، سبز و رزگلد نیز عرضه می‏شود تا همه سلیقه‌ها را پوشش دهد با این حال، به دلیل مات بود رنگ‌ها، ظاهر نوا 2 پلاس با وقار به چشم می‌آید.

یکی از ابتکارات هوآوی در نوا 2 پلاس استفاده از اسکنر اثر انگشت فوق باریکی است که تنها 0.1 میلی‌متر عمق دارد به همین خاطر گردوغبار و ذرات ریز در گوشه آن جمع نمی‎شود. به دور این حسگر، حلقه موجدار درخشانی دیده می‏شود که نور را در همه جهات منعکس می‌کند؛ گویی به تلالو نور در امواج دریا نگاه می‌کنید. هوآوی حتی روی دکمه‌ پاور دستگاه نیز فکر کرده است. جنس این دکمه کوچک از فلز ساخته شده است و اندکی موج دارد تا به خوبی زیر انگشتان شما قرار بگیرد.

لبه‌ شیشه 2.5D صفحه نمایشگر در اطراف به درون فریم فلزی یکپارچه دستگاه خم شده است و کمک زیادی به زیباتر دیده شدن گوشی کرده است. هوآوی در ساخت این دستگاه حساسیت زیادی به خرج داده است تا کاربر از هر نظر احساس کار با یک دستگاه عالی را داشته باشد.

اگر در میان گوشی‌های میان‌رده جستجو کنید بعید است دستگاهی به خوبی Nova 2 Plus بیابید که از نظر مشخصات فنی، کیفیت ساخت و قیمت با آن برابری کند. کافی است تا یک بار این گوشی زیبا را در دست بیگرید تا متوجه کار بزرگی که هوآوی در طراحی این گوشی کرده است شوید.  21 شهریور 1396
14 نظر
3.00
  2 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری