تست همراه اول

سرویس خبر
14 شهریور 1396 ساعت 12:00
11 نظر

 

خبری خوش برای دارندگان میان‌رده‌های Honor

هوآوی که امروز برای کمپانی‌های بزرگ تولید گوشی هوشمند رقیبی سرسخت به شمار می‌آید، به زودی اندروید اوریو را به تن میان‌رده‌هایش می‌پوشاند تا این‌گونه نظر کاربران بسیاری را به محصولاتش جلب نماید.

هواداران هوآوی می‌دانند که «آنر 8 پرو» از رده‌بالاهای چینی است که به تازگی معرفی شده پس آپدیت به جدیدترین نسخه اندروید امری طبیعی برای این گوشی محسوب می‎شود، اما آنچه دور از انتظار است، به روز رسانی میان‌رده‌های کمپانی هوآوی به اندروید اوریواست که هنگام عرضه، سهمشان از دنیای اندروید، نسخه مارشمالو بوده و این گام بلند آپدیت کمی عجیب به نظر می‌رسد.

اما به هرحال باید به دارندگان «آنر 6X» این مژده را داد که تا پایان امسال اندروید اوریو جانی تازه به گوشی هوشمندشان می‌بخشد. دیگر میان‌رده‌های هوآوی نیز تا اوایل سال آینده اندروید اوریو را تجربه خواهند کرد.

بر اساس شواهد، مقامات رسمی شرکت آنر (زیر مجموعه کمپانی هوآوی)، برای اولین بار در نشستی در دهلی نو به آپدیت دو مدل «آنر 8 پرو» و «آنر 6X» در ماه‌های آینده اشاره کرده‎اند.

در هر صورت انتظار می‎رود هوآوی طبق برنامه‎ای مشخص، به آپدیت گوشی‌های هوشمند میان‌رده و رده بالای خود به ویژه «آنر 8 و آنر 9» بپردازد. البته باید در نظر داشت که زمان به روز رسانی گوشی‎ها با موقعیت جغرافیایی کاربران رابطه مستقیم دارد و قطعا اولین کسانی که این آپدیت را دریافت می‌کنند کاربران چینی خواهند بود.
نظرات کاربران

در حال بارگذاری