جی پلاس

تست همراه اول

سرویس خبر
29 مرداد 1396 ساعت 18:45
8 نظر

 

پیش‌فروش نوکیا 8 با قیمتی کمتر از انتظار

Nokia 8 پرچم‌دار تازه نوکیاست که تنها دو روز از معرفی رسمی‌اش می‌گذرد. این گوشی حالا در آلمان و روسیه یا قیمتی کمتر از قیمت اعلام‌شده‌اش در حال پیش‌فروش است

گوشی Nokia 8 سرانجام پس از ماه‌ها شایعه، حدس و گمان و اطلاعات لو رفته، دو روز پیش رسما معرفی شد. این گوشی در کشورهای آلمان و روسیه با قیمتی کمتر از انتظار ما، در حال پیش‌فروش است.

قیمت فروش Nokia 8 در روز معرفی آن در حدود 599 یورو اعلام شده بود اما اپراتور O2 آلمان آن را با قیمت 577 یورو پیش‌فروش می‌کند و اپراتور Mobilecom Debitel هم قیمت 579 یورو را برای آن اعلام کرده است. ظاهرا از ابتدا هم قرار بوده که این گوشی به قیمت نهایی 579 یورو وارد بازار آلمان شود.

این گوشی در آینده نزدیک همچنین توسط Telekom، Media Markt، Saturn و Amazon هم به فروش خواهد رسید اما تمام کاربرانی که آن را از اپراتور O2 تهیه کنند، ساعت هوشمند Nokia Steel را هم کاملا رایگان دریافت خواهند کرد. ارزش اصلی این ساعت هوشمند حدودا 130 یورو است.

گوشی Nokia 8 همچنین در کشور روسیه توسط اپراتور Megafon و با قیمت حدودا 575 یورو پیش‌فروش می‌شود. این اپراتور در حال حاضر گوشی مذکور را در رنگ‌های مسی، نقره‌ای و دو رنگ آبی به فروش می‌رساند.  29 مرداد 1396
8 نظر
4.00
  13 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری