تست همراه اول

سرویس خبر
29 تیر 1396 ساعت 22:00
13 نظر

 

تصویر جدیدی از قرارگیری اسکنر اثر انگشت آیفون 8 در پشت دستگاه

به تازگی تصویر جدیدی از قاب پشتی iPhone 8 منتشر شده که نشان‌دهنده وجود اسکنر اثر انگشت در قاب پشتی گوشی و زیر لوگوی اپل است.

تقریبا مطمئن هستیم که دیگر خبری از دکمه هوم در آیفون ۸ نیست و بنابراین اپل باید محل جدیدی را برای قرار گیری اسکنر اثر انگشت انتخاب کند. فوربز به تازگی رندرهایی ازآیفون ۸ منتشر کرده بود که نشان می‌داد اپل قصد دارد سنسور اثر اسکن اثر انگشت را در کلید پاور آیفون ۸ جای دهد. اما امروز Slashleaks تصاویر جدیدی منتشر کرد که از وجود اسکنر اثر انگشت در قاب پشتی دستگاه و زیر لوگوی اپل خبر می‌دهد.

همان‌گونه که درتصویر مشاهده می‌کنید، در قاب پشتی آیفون ۸ و زیر لوگو اپل حفره‌ای وجود دارد که احتمال می‌رود محل جدید قرار گیری Touch ID باشد. این اولین باری نیست که درباره وجود اسکنر اثر انگشت در پشت دستگاه خبر می‌شنویم اما این‌بار با دو خبر به نظر موثق روبرو هستیم که کمی گیج کننده‌اند. چند روز قبل فوربز، یکی از رسانه‌های معتبر، رندرهایی با خبر وجود Touch ID در کلید هوم را منتشر کرد و امروز عکس‌هایی جدید از بدنه دستگاه با وجود Touch ID در قاب پشتی!

البته ممکن است این یک طرح اولیه یا نمونه آزمایشی از آیفون جدید بوده که تصاویر آن بعد از مدتی منتشر شده است. معمولا کمپانی‌های بزرگی مانند اپل به سراغ چندین نمونه آزمایشی می‌روند تا بهترین گزینه را انتخاب کنند.این احتمال وجود دارد که اپل نتوانسته باشد اسکنر اثر انگشت را زیر نمایش‌گر گوشی قرار دهد، بنابراین یا باید مطابق با طرح فوربز و مثل کاری که سونی انجام داده، آن را با کلید هوم یک‌پارچه کند و یا مانند تولید کنندگان اندرویدی مختلف این حس‌گر را در قاب پشتی جای دهد.

   29 تیر 1396
13 نظر
2.75
  8 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری