تست همراه اول

سرویس خبر
17 تیر 1396 ساعت 10:10
0 نظر

 

قابلیت جدید اینستاگرام: پاسخ به استوری‌ها با استفاده از عکس یا ویدئو

در آپدیت 10.28 اینستاگرام، قابلیت پاسخگویی به استوری‌ها به وسیله عکس و ویدئو میسر شده است.

قابلیت استوری اینستاگرام روشی ساده و تأثیرگذار برای اشتراک‌گذاری بهترین بخش‌های زندگی در طی 24 ساعت اخیر با دوستان و آشنایان خود است. قابلیتی که پس از ارائه در اینستاگرام به‌شدت موردتوجه کاربران آن قرار گرفت. استوری‌ها تنها برای 24 ساعت بر روی صفحه کاربری شما نمایش داده خواهند شد و پس از به‌صورت خودکار پاک می‌شوند تا بدین ترتیب از شلوغی و یکنواختی اکانت شما جلوگیری می‌شود.

 تا پیش‌ازاین تنها راه ارتباط و پاسخ به استوری، جواب‌ها یا نظرات متنی بود که در پایین صفحه قرار داشت، اما حالا با به‌روزرسانی نرم‌افزار به نسخه 10.28 قابلیت جالبی برای این منظور به اینستاگرام اضافه شده است.

روز گذشته اینستاگرام طی یک آپدیت در اپلیکیشن خود ویژگی جدیدی را به بخش استوری اضافه کرد که از هم‌اکنون به کاربران خود اجازه می‌دهد تا از یک عکس، ویدئو و یا تصویر متحرک GIF برای پاسخ دادن به استوری دوستان و خانواده استفاده کنید. برای این کار تنها کافی است آیکون دوربین که در پایین سمت چپ استوری‌ها نمایش داده می‌شوند را انتخاب کنید و در حین تماشای استوری، به آن عکس‌العمل نشان دهید و در پاسخ به استوری موردنظر خود علاوه برنوشتن متن، از تصویر یا ویدئو و یا تصاویر GIF استفاده کنید.
 

نکته جالب این به‌روزرسانی آن است که برای پاسخ به استوری تمام ویژگی‌های جالب دوربین، مانند استیکرها، فیلترها و... در دسترس خواهند بود و شما می‌توانید آن‌ها را به عکس اصلی اضافه کنید. همچنین قابلیت تغییر اندازه و چرخش عکس نیز امکان‌پذیر است. همچنین درصورتی‌که پاسخی برای استوری خودتان دریافت کنید، آن را در قسمت صندوق ورودی (inbox) خود مشاهده خواهید کرد. شایان‌ذکر است برای آنکه مشخص شود که پاسخ شما مربوط به کدام‌یک از استوری‌هاست می‌توانید آن استوری را به‌صورت یک عکس شناور در اندازه کوچک‌تر بر روی تصویر یا ویدئو پاسخ خود قرار دهید.

نکته قابل‌توجه دیگر آن است که درصورتی‌که از پاسخ استوری خود عکس بگیرید و یا آن را مشاهده کنید، مخاطب شما نیز از این موضوع مطلع خواهد شد!

 ویژگی‌های ذکرشده در نسخه 10.28 اینستاگرام فعال‌شده و برای استفاده از این قابلیت می‌بایست اپلیکیشن اینستاگرام خود را به آخرین نسخه آپدیت کنید.

   17 تیر 1396
0 نظر
5.00
  2 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری