تست همراه اول

سرویس خبر
14 تیر 1396 ساعت 17:00
12 نظر

 

رندر جدید گلکسی نوت 8؛ طراحی آشنا به سبک پرچم‎داران ال‎جی!

به‏‌تازگی، رندر جدید فبلت گلکسی نوت 8 سامسونگ منتشر شده است و بر همین اساس، دوربین دوتایی و سنسور اثرانگشت به صورت افقی در بدنه پشتی قرار دارد.

رئیس شرکت Slickwraps، سازنده کیس برای گوشی‌های هوشمند، تبلت‌ها، کنسول بازی و لپ‌تاپ‎ها، به‌تازگی رندر جدیدی از گلکسی نوت 8 را در صفحه رسمی خود در توییتر منتشر کرده است که جزئیات و گمانه‎زنی‌های جدید را پیرامون فبلت پرچم‎دار 2017 سامسونگ تایید می‎کند.

تصویر تازه منتشر شده از گلکسی نوت 8 سامسونگ، از فایل CAD این مدل به‌دست آمده است و این رندر، با تصاویر پیش‌تر منتشر شده پیرامون پرچم‎دار احتمالی سامی هم‌خوانی دارد. لازم به‎ذکر است که شرکت Slickwraps، یکی از معتبرترین سازندگان کیس برای گوشی‎های هوشمند محسوب می‎شود؛ با این وجود، چندان مشخص نیست که چرا رئیس این شرکت باید تصویری را از فایل CAD پرچم‎دار جدید سامسونگ منتشر نماید.

همان‌طور که در این رندرها مشاهده می‎شود، سنسور اثرانگشت در پنل پشتی گوشی قرار دارد و این ادعا با اعلام رسمی یکی از مدیران اجرایی سامسونگ مبنی بر عدم استفاده از حسگر اثرانگشت در زیر نمایشگر، هم‌خوانی دارد. علت عدم ادغام حسگر اثرانگشت با نمایشگر، مشکلاتی است که برای روشنایی صفحه‎نمایش پیش می‎آید؛ به همین جهت، شرکت سامسونگ تصمیم دارد تا سنسور اثرانگشت را به بدنه پشتی فبلت گلکسی نوت 8 انتقال دهد.

 لازم به‎ذکر است که ادغام حسگر اثرانگشت با نمایشگر برای گوشی‌های گلکسی اس 8 (بررسی تخصصی در جی‎اس‌ام) و گلکسی اس 8 پلاس نیز انتظار می‎رفت؛ با این وجود، شرکت سامسونگ در نهایت گوشی‎های پرچم‎دار 2017 خود را با یک حسگر اثرانگشت در بدنه پشتی به بازار عرضه کرده است.

یکی از ایرادهایی که به چینش دوربین اصلی و سنسور اثرانگشت در بدنه پشتی گوشی گلکسی اس 8 وارد می‌شود، جای‌گیری آن‎ها در کنار یک‌دیگر است؛ با اینکه طراحی مذکور در گلکسی نوت 8 تغییر نخواهد یافت و شاید بسیاری از خریداران احتمالی این فبلت پرچم‎دار را ناامید کرده باشد، سامسونگ به دنبال اعمال تغییراتی در برآمدگی پشت گوشی است تا کاربر، تفاوت سنسور اثرانگشت را با لنزهای دوربین تشخیص دهد. 

براساس اطلاعات منتشر شده، شرکت سامسونگ در اواخر مرداد از فبلت پرچم‏دار گلکسی نوت 8 رونمایی خواهد کرد. این مدل، هم‎چنین به نمایشگر 6.3 اینچی بدون حاشیه مجهز شده است و عملکرد دوربین دوگانه آن از تمامی نمونه‎های موجود، بهتر خواهد بود. 

   14 تیر 1396
12 نظر
4.19
  21 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری