تست همراه اول

سرویس خبر
10 تیر 1396 ساعت 22:01
5 نظر

 

ارزان‌ترین تعرفه مکالمه سیمکارت دائمی در ایران ارائه شد

ایرانسل با معرفی پیشنهادهای جدید سیمکارت دائمی (آی‌سیم) از ارزان‌ترین تعرفه سیمکارت دائمی در ایران رونمایی کرد.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، «هزینه اشتراک و تعرفه» مکالمه سیمکارت‌های دائمی ایرانسل که تا پیش از این 499 ریال در دقیقه بود، به 333 ریال در دقیقه به هر مقصدی در تمام خطوط اپراتورهای تلفن ثابت و همراه کشور کاهش یافت.

ایرانسل همچنین با کاهش 50 درصدی قیمت آی‌سیم، سیمکارت دائمی خود را با قیمت 60هزار تومان عرضه می‌کند که امکان پرداخت اقساطی این مبلغ نیز برای متقاضیان فراهم شده است.

به علاوه، ایرانسل برای مشترکان جدید سیمکارت‌های دائمی، تبدیل‌کنندگان سیمکارت اعتباری به دائمی و ترابردکنندگان سیمکارت دائمی به شبکه ایرانسل، یک ماه مکالمه رایگان درون شبکه و از ماه دوم، روزانه یک ساعت مکالمه رایگان ایرانسلی بدون محدودیت در تعداد تماس با شماره‌گیری کد دستوری *4444*1# در نظر گرفته است.

همچنین مشترکان فوق از 20 گیگابایت اینترنت هدیه 30 روزه و از ماه دوم، تا 6 ماه، ماهانه از یک گیگابایت اینترنت همراه هدیه با اعتبار 30 روز بهره‌مند می‌شوند.

ایرانسل پیشنهادهای یک ساعت مکالمه داخل شبکه رایگان روزانه، بسته‌های مکالمه 10 برابری، بسته‌های اینترنت *4444# و سایر بسته‌های مکالمه را نیز به تمامی مشترکان دائمی جدید و فعلی ارائه کرده است.

اطلاع از جزئیات پیشنهادهای فوق و سایر طرح‌های تشویقی با مراجعه به وب‌سایت ایرانسل به نشانی irancell.ir امکان‌پذیر است.

مزایای سیمکارت دائمی ایرانسل (آی‌سیم)

در مراسم معرفی پیشنهادهای محصول جدید ایرانسل (iSIM) و تعرفه‌های جدید اینترنت نسل 4.5 ثابت (TD-LTE) که عصر روز شنبه 10 تیرماه 96 با حضور خبرنگاران و مدیران بازاریابی و فروش ایرانسل در ساختمان مرکزی ایرانسل برگزار شد، ویژگی‌ها و مزایای سیمکارت دائمی ایرانسل برای حاضران تشریح شد و نرخ مکالمات یکسان برای تمام خطوط شبکه‌های ارتباطی داخل کشور، دسترسی به گسترده‌ترین و سریع‌ترین شبکه اینترنت همراه، دریافت قبض شفاف، سرویس اطلاع‌رسانی بابت هزینه هر تماس (سرویس اطلاع از هزینهEOCN، EOSMS)، رومینگ گسترده مکالمه و دیتا (نسل چهار) بدون احتیاج به پرداخت سپرده، مدیریت آسان حساب با برنامه کاربردی ایرانسل من، بهره‌گیری از تمامی سرویس‌های متنوع ایرانسل، مرکز تماس اختصاصی 900، بالاترین حد اعتبار و امکان افزایش حد اعتبار تا سقف دلخواه، ارزان‌ترین بسته‌های اینترنت همراه، حساب چندکاربره و بسته‌های ترکیبی بوم و بوم پلاس از جمله مهمترین این مزایا عنوان شد.

روش‌های تهیه آی‌سیم

متقاضیان خرید آی‌سیم می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت ایرانسل به نشانی shop.irancell.ir و یا فروشگاه‌های اینترنتی معتبر و نیز فروشگاه‌ها، مراکز خدمات و مراکز ارتباط با ایرانسل که فهرست آن‌ها به همراه نشانی و ساعت کار، در وب‌سایت ایرانسل به نشانی irancell.ir/servicecenters موجود است، سیمکارت دائمی ایرانسل را تهیه کنند.

همچنین تماس با شماره 600 از خطوط ایرانسلی و یا 09366000000 از سایر خطوط از دیگر روش‌های تهیه آی‌سیم است. به زودی این امکان در اپلیکیشن «ایرانسل من» نیز در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

خرید سیمکارت دائمی جدید ایرانسل با پرداخت تنها 60 هزار تومان امکان‌پذیر است که این مبلغ را می‌توان به صورت اقساطی (30 هزار تومان پرداخت اولیه و سه قسط 10 هزار تومانی ماهانه) نیز پرداخت کرد.

علاوه بر این، مشترکان سیمکارت‌های اعتباری ایرانسل نیز می‌توانند با تبدیل سیمکارت خود به دائمی، از مزایای بسته اینترنت 20+6 گیگابایتی، تعرفه مکالمه 333 ریالی و یک ساعت مکالمه رایگان روزانه بهره‌مند شوند.

تبدیل سیمکارت اعتباری ایرانسل به دائمی با شماره‌گیری کد دستوری «ستاره 70 مربع» و یا از طریق اپلیکیشن «ایرانسل من» و با پرداخت تنها 50 هزار تومان امکان‌پذیر است. متقاضیان همچنین می‌توانند مبلغ فوق را به صورت اقساطی (30 هزار تومان پرداخت اولیه و دو قسط 10 هزار تومانی ماهانه) پرداخت کنند.

همچنین ترابرد سیمکارت دائمی سایر اپراتورها به ایرانسل نیز از دیگر راه‌‎های بهره‌مندی از مزایای ویژه آی‌سیم است. انجام ترابرد از طریق وب‌سایت ایرانسل به نشانی irancell.ir، تماس با شماره 600 و یا مراجعه حضوری به مراکز خدمات و نمایندگی‌های مجاز ایرانسل امکان‌پذیر است.

پشتیبانی

مشترکان آی‌سیم از پشتیبانی ویژه بیش از 500 کارشناس تمام وقت در مرکز شبانه‌روزی ارتباط با مشتریان ایرانسل در 24 ساعت شبانه‌روز و هفت روز هفته، با امکان بهره‌مندی از سیستم پاسخگویی خودکار برخوردار هستند. همچنین علاوه بر تماس تلفنی، امکان ارتباط از طریق کانال‌های متنوع پاسخگویی، از جمله برنامه کاربردی «ایرانسل من»، شبکه‌های اجتماعی و ایمیل نیز برای مشترکان ایرانسل وجود دارد.

روش‌های پرداخت

ایرانسل علاوه بر ارسال قبض‌های دوره‌ای شفاف الکترونیکی و فیزیکی برای مشترکان دائمی، روش‌های متنوعی را پرداخت قبوض در نظر گرفته است.

از جمله این روش‌ها می‌توان به کد دستوری ستاره 7 مربع و اپلیکیشن «ایرانسل من»، کدهای دستوری 780، 724، 714، 789، 733 و... و نیز برنامه‌های کاربردی شرکت‌های همکار شامل آپ، هفت هشتاد و 724 و... همچنین پورتال آنلاین پرداخت صورت‌حساب و یا مراجعه به بانک و خودپرداز اشاره کرد.

اعلام آخرین آمار ترابردپذیری

باقر صمدی، مدیرکل توسعه محصول ایرانسل در این مراسم و در حضور نمایندگان رسانه‌ها، گزارشی از آخرین نتایج ترابردپذیری در شبکه ایرانسل ارائه کرد.

به گفته وی، بر اساس آخرین گزارش دریافتی از شرکت پایا، تا پایان روز 9 تیر 96، تعداد 111325 درخواست خروج از شبکه همراه اول و ورود به ایرانسل ثبت شده که در این میان تنها 48426 درخواست، یعنی 43.4 درصد درخواست‌ها منجر به ترابرد موفق به ایرانسل شده است.

در مقابل تعداد درخواست‌های ثبت شده برای خروج از ایرانسل و ورود به همراه اول 80094 درخواست بوده که از این تعداد، 68646 درخواست، یعنی 85.7 درصد درخواست‌ها به ترابرد موفقیت‌آمیز منتهی شده است.

وی افزود: بر اساس این آمار، نسبت درخواست ورود به خروج در شبکه ایرانسل، به عنوان ارائه‌دهنده گسترده‌ترین و سریع‌ترین اینترنت نسل 4 و 4.5 همراه و ثابت در ایران 1.38 است.

صمدی در ادامه آمار فوق را بر اساس تعداد درخواست‌های یکتا نیز مورد بررسی قرار داد. بر این اساس تا پایان روز 9 تیر 96، تعداد 76822 درخواست یکتا برای خروج از شبکه همراه اول و ورود به ایرانسل ثبت شده که در این میان تنها 48063 درخواست، یعنی 62.5 درصد درخواست‌ها منجر به ترابرد موفق به ایرانسل شده است.

در مقابل تعداد درخواست‌های یکتای ثبت شده برای خروج از ایرانسل و ورود به همراه اول 76025 درخواست بوده که از این تعداد، 68346 درخواست، یعنی 89.8 درصد درخواست‌ها به ترابرد موفقیت‌آمیز منتهی شده است.

بر این اساس، نسبت ورود به خروج برای درخواست‌های یکتا در شبکه ایرانسل، 1.01 است.

آخرین آمار توسعه شبکه پهن‌باند ایرانسل

در این مراسم همچنین ضمن ارائه آخرین آمار توسعه شبکه، بسته‌های جدید اینترنت نسل 4.5 ثابت (TD-LTE) ایرانسل معرفی شد.

بر این اساس، هم اکنون شبکه نسل دوم اینترنت همراه (2G) با پوشش جمعیتی 85.9 درصد، در 3320 شهر و دهستان با 49 میلیون مشترک و 20582 نقطه دسترسی توسعه یافته است.

همچنین پس از صدور پروانه توسعه شبکه به نسل‌های سوم، چهارم و بالاتر، در شهریور ماه 93، هم اکنون شبکه نسل سوم اینترنت همراه (3G) با 29.8 میلیون گوشی، در 2285 شهر و دهستان با 21.2 میلیون مشترک فعال و 11026 نقطه دسترسی و شبکه نسل چهارم اینترنت همراه (4G/LTE) با 10 میلیون گوشی، در 927 شهر و دهستان با 6 میلیون مشترک فعال و 9800 نقطه دسترسی در دسترس مشترکان ایرانسل است.

ایرانسل همچنین به عنوان نخستین ارائه‌دهنده سرویس اینترنت نسل 4.5 همراه (4.5G)، این شبکه را در 476 شهر و دهستان با 3807 نقطه دسترسی توسعه داده است.

بسته‌های جدید و متنوع TD-LTE با حجم‌ها و زمان‌های اعتبار متنوع، در اختیار مشترکان سرویس اینترنت نسل 4.5 ثابت ایرانسل قرار گرفته‌اند. خرید این بسته‌ها از طریق وب‌سایت ایرانسل به نشانی irancell.ir/tdlte، اپلیکیشن «ایرانسل من» و نیز کدهای دستوری ممکن است.

همچنین در این مراسم، ایرانسل از مودم جدید TF-I60 رونمایی کرد. این مودم برای نخستین بار در ایران قابلیت پشتیبانی از دو تکنولوژی LTE و TD-LTE را دارد و با قابلیت تجمیع فرکانس و فناوری CAT6، از سرعت 300 مگابیت برثانیه پشتیبانی می‌کند.

 

در پایان نشست، مراسم پرسش و پاسخ نیز با حضور برخی از مدیران ایرانسل و خبرنگاران برگزار شد. آقای تقوی از ایرانسل، در پاسخ به سوال خبرنگار جی‌اس‌ام مبنی بر فراهم شدن امکان تعویض مودم وایمکس با TD LTE برای آن‌دسته از مشترکان وایمکس که حساب کاربری آنها سلب امتیاز شده گفت: در حال حاضر اولویت تعویض مودم برای مشترکانی است که حساب وایمکس آنها فعال و در حال استفاده باشد. بدیهی است که در آینده نزدیک، فیلد وارد کردن شناسه وایمکس هنگام درخواست تعویض مودم حذف می‌شود و تمام مشترکانی که یک مودم وایمکس ایرانسل در اختیار داشته باشند، می‌توانند با وارد کردن مک آدرس آن در فرم درخواست، از یک مودم TD LTE رایگان بهره‌مند شوند.  10 تیر 1396
5 نظر
4.11
  9 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری