تست همراه اول

سرویس خبر
19 اردیبهشت 1396 ساعت 17:50
5 نظر

 

LG G6 اولین گوشی هوشمندی که موفق به دریافت تاییدیه HDR نتفلیکس شد

نتفلیکس که به دنبال پخش فیلم‌های HDR با صدای دالبی است به ال جی جی 6 به عنوان اولین گوشی هوشمندی که توانایی پخش اینگونه فیلم‌ها را دارد تاییدیه داد.

درحالی که سایت نتفلیکس در میان کاربران ایران پرطرفدار نیست، این سرویس پخش اینترنتی فیلم به خوبی میان کاربران قاره آمریکا شناخته شده است. این سایت به زودی امکان تماشای فیلم‌های HDR با صدای دالبی را در اختیار مشترکانش قرار می‌دهد تا فیلم‌ها را با تصاویر جذاب‌تر و صدایی فراگیرتر تجربه کنند.

نتفلیکس به تازگی در سایت خود اولین گوشی هوشمندی که توانسته است تاییدیه پخش تصاویر HDR و صدای دالبی از این شرکت دریافت کند را معرفی کرده است. LG G6 گوشی است که با داشتن نمایشگر FullVision به کاربرانش امکان می‌دهد تا با استفاده از نسخه جدید اپ نتفلیکس فیلم‌های سینمایی و برنامه‌های تلویزیونی را با تصویر HDR تماشا کنند.

در حال حاضر به جز LG G6 گوشی‌های Galaxy S8، Galaxy S8+ و XZ Premium از پخش فیلم‌های HDR پشتیبانی می‌کنند و نشان Mobile HDR Premium را در اختیار دارند بنابراین این گوشی‌ها نیز به زودی تاییدیه نتفلیکس را دریافت خواهند کرد.

نتفلیکس این امکان را در نسخه 5 اپلیکیشن اندروید خود در اختیار مشترکانش می‌گذارد؛ نسخه‌ای که حداقل یک ماه تا زمان انتشارش فاصله داریم.  19 اردیبهشت 1396
5 نظر
2.73
  26 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری