تست همراه اول

سرویس خبر
10 فروردین 1396 ساعت 21:47
40 نظر

 

گلکسی اس 8: اولین گوشی مجهز به نسل پنجم بلوتوث در بازار

تا چند وقت دیگر، Galaxy S8 سامسونگ وارد بازار می‌شود و همه ویژگی‌هایش رو می‌شود. اکنون خبر رسیده که تکنولوژی بلوتوث نسل 5 نیز در این دستگاه به کار گرفته شده است.

اولین گوشی که به بلوتوث ۵ مجهز شد اکسپریا ایکس زد پرمیوم بود اما پرچمدار سونی دیرتر از گلکسی اس ۸ وارد بازار می‌شود. کمتر از یک ماه دیگر، شما می‌توانید اولین گوشی دارای بلوتوث نسل 5 را ببینید. وقتی سامسونگ مشخصات پرچمدار جدید خود، گلکسی اس 8، را منتشر کرد، بدون هیچ سروصدایی گوشی‌های هوشمند را به استفاده از آخرین نسل وایرلس ترغیب کرد. خلاصه بگوییم: بلوتوث 5.0 دو برابر سریع‌تر است و 4 برابر محدوده بزرگ‌تری نسبت به بلوتوث 4.2 پوشش می‌دهد. برای مثال، شما می‌توانید به ساعت‌های هوشمندی که ظرفیت و توانایی‌اش را داشته‌باشند وصل شوید یا با دستگاه‌های یک خانه هوشمند از فاصله دورتری ارتباط برقرار کنید. البته انتظار نداشته باشید که تفاوت‌ها را اکنون متوجه شویم.

درست مانند تکنولوژی‌های پیشین بلوتوث، موفقیت نسل پنجم نیز وابستگی شدیدی به دیگر تولیدکنندگان دستگاه‌های ارتباطی دارد و طبق بررسی‌ها، هیچ سخت‌افزاری تاکنون از این تکنولوژی استفاده نکرده است. علاوه بر این، تکنولوژی نسل پنجم درمان کاملی برای برد کوتاه دستگاه‌های وایرلس شما نیست. بلوتوث 5.0 به خوبی صداهای باکیفیت را منتقل نمی‌کند (حداقل تا سال 2018) و هدفون‌های شما تا مدتی بهتر از قبل نخواهند شد. این ویژگی تنها پتانسیل گلکسی اس 8 را نشان می‌دهد، حتی اگر نتوانیم از این پتانسیل تا چند ماه به خوبی استفاده کنیم.  10 فروردین 1396
40 نظر
4.41
  68 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری