تست همراه اول

سرویس خبر
19 اسفند 1395 ساعت 16:39
22 نظر

 

استقبال خوب کاربران از LG G6

پرچمدار ال جی پس از 4 روز از آغاز پیش فروشش بیش از 40 هزار درخواست برای خرید داشته است.

نسل قبلی پرچمدار ال جی، جی 5، با استقبال خوب کاربران مواجه نشد اما به نظر می‌رسد اوضاع نسل جدید گوشی پرچمدار ال جی کاملا متفاوت است. این گوشی کمتر از دو هفته است که معرفی شده اما درخواست‌های زیادی برای خرید آن داده شده است.

پیش‌فروش این گوشی از پنج شنبه گذشته در کره جنوبی آغاز شده است و در حدود چهار روز، 40 هزار درخواست برای آن ثبت شده است. نسخه 64 گیگابایتی این فبلت در سه رنگ با قیمتی حدود 780 دلار در کره جنوبی در دسترس است.

موفقیت فبلت ال جی چند دلیل دارد. یکی اینکه ال جی، جی 6 را در چیزی حدود 3000 فروشگاه در دسترس کاربران قرار داده تا با آن کار کنند و آن را تست کنند. آفرهای دیگر روی لوازم جانبی این گوشی مثل هدست بلوتوث TonePlus یا Rolly Keyboard 2 و همچنین امکان تعویض نمایشگر تا یکسال در پیش فروش خوب گوشی بی تاثیر نبوده است.

اما یکی دیگر از دلایل استقبال خوب از این گوشی، عرضه این گوشی در بازار پیش از گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس سامسونگ است. باید دید زمانی که پرچمداران سامسونگ روانه بازار می شود استقبال از پرچمدار ال جی چطور خواهد بود.

با همه این حرف ها نمی توان منکر خوب بودن گوشی جدید ال جی بود؛ گوشی هوشمندی با مشخصات عالی و ظاهری زیبا. اینها همان چیزی است که کاربران از گوشی پرچمدار انتظار دارند.  19 اسفند 1395
22 نظر
3.62
  40 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری