تست همراه اول

سرویس خبر
17 اسفند 1395 ساعت 15:45
6 نظر

 

نتیجه نظرسنجی: نیمی از کاربران جی اس ام در صف خریداران نوکیا 3310 جدید

نوکیا با معرفی نسخه جدید گوشی محبوب نوکیا 3310 غوغایی به راه انداخته است و بسیاری را چشم انتظار عرضه این گوشی نگه داشته است. به نظر می رسد در کشور ما نیز وضع به همین منوال است.

نوکیا در کنفرانس هفته گذشته‌اش در MWC 2017 از چند گوشی جدید اندرویدی رونمایی کرد؛ گوشی‌هایی که مدت‌ها بود منتظرش بودیم. اما شاید بتوان جذاب‌ترین گوشی معرفی شده در کنفرانس نوکیا را 3310 جدید این شرکت دانست؛ گوشی ساده‌ای که نسخه قدیمی‌اش شهرت و محبوبیت زیادی داشت. حالا نوکیا با عرضه نسل جدید این گوشی توجه بسیاری را به خود جلب کرده و علاقه‌مندان زیادی در جهان چشم انتظار عرضه آن در بازار هستند.

اما فکر می کنید در ایران هم دوستداران این گوشی چشم انتظار نسخه جدیدش هستند؟ بله درست است. به نظر می‌رسد نوکیا 3310 جدید هم در کشورمان طرفداران زیادی دارد.

در نظرسنجی هفته گذشته ما در مورد خرید این گوشی بیش از نیمی از کاربران رای به خرید این گوشی داده اند. در حالی که این گوشی قیمتی حدود 200 هزارتومان در کشورمان دارد و در مقایسه با نمونه‌های مشابه چینی بسیار گران‌تر است کاربران زیادی ابراز تمایل کرده‌اند که این گوشی را خریداری کنند. از میان سایر کاربران، 24 درصد نیز هنوز در این مورد تصمیمی نگرفته‌اند و تنها حدود 25 درصد با قطعیت گفته‌اند که این گوشی را خریداری نمی‌کنند.

حالا باید منتظر بمانیم و ببینیم پس از ورود این گوشی به کشورمان، نوکیا 3310 جدید با استقبال کاربران مواجه می‌شود یا خیر.  17 اسفند 1395
6 نظر
4.42
  12 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری