تست همراه اول

سرویس خبر
27 بهمن 1395 ساعت 15:57
29 نظر

 

به‌روزرسانی سری گلکسی S6 و نوت 5 به اندروید نوقا تا پایان ماه فوریه

مدتی قبل سامسونگ به‌روزرسانی اندورید نوقا برای پرچم‌داران فعلی‌اش، خانواده گلکسی S7 را آغاز کرد و حالا این شرکت به آپدیت پرچم‌داران قدیمی‌تر خود یعنی گلکسی اس 6 و گلکسی نوت 5 تا پایان ماه جاری میلادی اقدام خواهد کرد.

سامسونگ با وجود خوش‌نامی در دنیای گوشی‌های هوشمند، در ارائه به روزرسانی‌های نسخه جدید اندروید (حتی برای پرچم‌داران خود) سابقه خوبی ندارد. در حالی‌ که رقبایی مانند ال‌جی، اچ‌تی‌سی و سونی پرچم‌دارهای فعلی خود را به اندروید نوقا به‌روز کرده‌اند، بسیاری از نقاط دنیا از جمله ایران هنوز به‌روزرسانی اندروید نوقا برای گلکسی S7 و گلکسی S7 Edge را دریافت نکرده اند.

با این وجود سامسونگ در حال آماده کردن به روز رسانی اندروید ۷.۰ برای گلکسی S6 و گلکسی نوت 5 است که تا پایان ماه جاری میلادی ارایه خواهد شد. نایب رئیس سامسونگ در ترکیه در حساب توییتر خود لیستی را اعلام کرد که به اندروید نوقا اپدیت خواهند شد. در این لیست اعلام شده که گلکسی S7 و گلکسی S7 edge در ترکیه تا هفته دوم فوریه آپدیت می‌شوند. امروز بخشی از گفته‌‌های این مقام سامسونگ تایید و به‌روزرسانی اندروید نوقا برای خانواده گلکسی S7 در ترکیه عرضه شد.

با توجه به این اتفاق، درستی گفته‌های Tansu Yegen بیشتر قوت گرفت. با توجه به این لیست، گلکسی S6، گلکسی S6 edge، گلکسی S6 edge پلاس و گلکسی نوت 5 تا پایان فوریه به اندروید نوقا آپدیت می‌شوند که البته این بازه زمانی مربوط به کاربران ساکن ترکیه است و هنوز برنامه مشخصی برای کاربران سایر نقاط دنیا اعلام نشده.

اگر از دارندگان محصولات خانواده گلکسی S6 هستید، باید اعلام کنیم که متاسفانه پس از به‌روزرسانی این سری به اندروید نوقا، باز هم این مدل‌ها از برخی امکانات گلکسی S7 و S7 edge بی‌نصیب خواهند بود؛ ویژگی‌های مانند:

  • حالت‌های عکاسی Food، موشن پانوراما، سلفی فلاش و Hyperlapse
  • بهبوددهنده پخش ویدئو
  • Performance mode
  • صفحه نمایش همیشه روشن

   27 بهمن 1395
29 نظر
4.32
  25 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری