تست همراه اول

سرویس خبر
24 بهمن 1395 ساعت 14:03
3 نظر

استقلال - پیروزی

چگونه بازی استقلال و پرسپولیس را آنلاین تماشا کنیم؟

در ادامه مطلب با بهترین روش‌های مشاهده آنلاین دربی امروز شما را آشنا خواهیم کرد تا اگر دسترسی به تلویزیون ندارید این مسابقه جذاب را از دست ندهید.

بسیاری از شما جی‌اس‌امی‌های عزیز ممکن برای مشاهده دربی امروز دسترسی به تلویزیون نداشته باشید یا گوش دادن اتفاقات بازی در رادیو به اندازه مشاهده آن برایتان جذاب نباشد. به همین دلیل قصد داریم در این مطلب بهترین روش‌های ممکن برای مشاهده آنلاین مسابقه جذاب امروز بین دو تیم استقلال و پرسپولیس را به شما آموزش دهیم.

ساده‌ترین روش برای مشاهده آنلاین مسابقه فوتبال امروز بین دو تیم استقلال و پرسپولیس رجوع به وب‌سایت‌هایی است که برنامه‌های شبکه ۳ را به صورت آنلاین پخش می‌کنند. به دلیل استقبال زیاد از این مسابقه ممکن است سرور برخی از این وب‌سایت‌ها با اختلال مواجه شوند و حین پخش بازی قطع، و یا کندی و اختلال مواجه شوند. اما وب‌سایت‌هایی که در زیر مشاهده می‌کنید از سرور‌های درون کشور با سرعت و کیفیت پخش بالا بهره‌ می‌برند که بهترین گزینه‌های ممکن برای تماشای آنلاین مسابقه دربی امروز هستند.

برای مشاهده آنلاین بازی استقلال و پرسپولیس تنها کافیست روی یکی از لینک‌های زیر کلیک/لمس کنید:

همچنین می‌توانید از اپلیکیشن‌های مخصوص گوشی هوشمند و تبلت برای تماشای مسابقه نیز استفاده کنید. دو اپلیکیشن Live IRB و Telewebion گزینه‌های مناسبی هستند که در ادامه لینک دانلود آن‌ها را برای دو پلت‌فرم اندروید و آی‌او‌اس در اختیارتان قرار داده‌ایم.

Telewebion

 

Live IRB


 

 


 

نظر خود را با ما و دیگر جی‌اس‌امی‌ها به اشتراک بگذارید  24 بهمن 1395
3 نظر
3.56
  9 رای

نظرات کاربران

در حال بارگذاری