تست همراه اول

سرویس خبر
24 بهمن 1395 ساعت 21:00
85 نظر

 

نظرسنجی: به کدام یک از برندهای چینی بیشتر اعتماد دارید؟

آیا تاکنون به خرید گوشی های چینی فکر کرده اید؟ در نظرسنجی ما شرکت کنید و بگویید به کدام برند چینی اعتماد بیشتری دارید.

استقبال کاربران از گوشی‌های هوشمند روزبه‌روز بیشتر می‌شود و تولیدکنندگان با بازار رو به رشدی در این بخش مواجه‌اند. گوشی‌های کوچک و بزرگ با سخت‌افزار قدرتمند و متوسط و حتی ضعیف، هر کدام بازار خود را دارند. طیف گسترده قیمتی برای گوشی‌ها نیز عامل دیگری است که دست کاربران را باز می‌گذارد. در این بازار شلوغ اما، مثل همیشه کالاهای چینی قیمت‌های کمتری دارند؛ گوشی‌های با مشخصات مشابه با دیگر تولیدکننده‌ها اما قیمت پایین‌تر. همین موضوع در موفقیت برند چینی هوآوی تاثیر بسیاری داشته است و این تولیدکننده چینی در زمانی کوتاه توانسته خود را به عنوان سومین تولیدکننده پرفروش در جهان معرفی کند.

اما هوآوی تنها برند چینی موفق نیست و برندهایی همچون وان پلاس هم اگرچه فروش کمتری دارند اما گوشی‌هایشان در جهان به داشتن کیفیت ساخت خوب مشهور است. شیائومی نیز یکی از محبوب‌ترین برندها در کشور چین به شمار می‌رود و اکنون به دنبال بازارهای جهانی است. محبوبیت این برندها راه ورودشان به کشورمان را نیز هموار کرده است و بسیاری از کاربران به دنبال گوشی‌های چینی با کیفیت هستند و ترجیح می‌دهند با قیمتی کمتر نسبت به برندهایی همچون سامسونگ، ال جی، اچ تی سی و ... گوشی مناسبی خریداری کنند.

اکنون سوال اینجا است که کدام یک از این برندها در کشورما از مقبولیت بیشتری برخوردار است؟ مطمئنا پشتیبانی مناسب در کشورمان در کنار خوب عاملی است که باعث جلب اعتماد کاربران می‌شود. به همین خاطر این بار می‌خواهیم این سوال را از شما کاربران عزیز جی اس ام بپرسیم و ببینیم شما به کدام یک از برندهای چینی اعتماد بیشتری دارید. نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

   24 بهمن 1395
85 نظر
3.67
  45 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری