تست همراه اول

سرویس خبر
10 بهمن 1395 ساعت 18:19
23 نظر

 

گوشی دونالد ترامپ چیست؟

به نظر می‌رسند ترامپ برخلاف مقررات امنیتی کاخ سفید همچنان در حال استفاده از گوشی اندرویدی قدیمی خود است؛ گوشی که اکنون مدل و کارخانه سازنده آن مشخص شده است. شما فکر می‌کنید گوش رئیس جمهور جدید آمریکا چیست؟

رئیس جمهور آمریکا نمی‌تواند مثل شهروندان عادی از هر گوشی هوشمندی که می‌خواهد استفاده کند. دلیل این کار کاملا مشخص است. اطلاعاتی که در اختیار رئیس جمهور آمریکا قرار دارد آنقدر مهم و حیاتی است که از درز کرده و لو رفتن آنها باید جلوگیری کرد و نگذاشت هکرها به چنین اطلاعاتی دسترسی پیدا کنند. به همین خاطر سرویس امنیتی کاخ سفید تلفن همراه کاملا امنی در اختیار رئیس جمهور می‌گذارد که تا پایان دوره ریاستش باید فقط از آن استفاده کند.

از انجا که دونالد ترامپ متفاوت از هر رئیس جمهور دیگری است و رفتار و منش خاص خود را دارد چندان این مقررات را جدی نگرفته و همچنان از گوشی قدیمی خود استفاده می‌کند. اگر کنجکاوید بدانید گوشی دونالد ترامپ چیست در ادامه مطلب به جواب این سوال می‌رسید.

بر اساس تصاویری که از ترامپ هنگام کار با گوشی منتشر شده است می‎توان حدس‌هایی زد. کیفیت پایین تصاویر تشخیص دقیق گوشی هوشمند ترامپ را کمی سخت می‌کند. با بررسی دقیق تصاویر گوشی رئیس جمهور جدید آمریکا از زوایای مختلف مشخص شد گوشی دونالد ترامپ Galaxy S3 سامسونگ است. بله گوشی قدیمی گلکسی اس 3 که سال 2012 وارد بازار شد و آخرین نسخه اندرویدی که برای آن منتشر شده است اندروید 4.3 جلی‎بین است.

بعید است سرویس امینی کاخ سفید اجازه دهد دونالد ترامپ به استفاده از این گوشی قدیمی همچنان ادامه دهد ولی اگر چنین شود رئیس جمهور آمریکا با تهدیدات امنیتی متعددی روبه‌رو خواهد شد.


   10 بهمن 1395
23 نظر
4.32
  77 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری