تست همراه اول

سرویس خبر
6 بهمن 1395 ساعت 18:15
67 نظر

 

به‌روزرسانی HTC 10 از سر گرفته شد

انتشار آپدیت اندروید 7 برای اچی تی سی 10 که موقتا متوقف شده بود دوباره از سر گرفته شده است و کاربران می‌توانند گوشی خود را به آخرین نسخه آپدیت کنند.

هفته گذشته گفتم که اچ‌تی‌سی به دلیل برخی مشکلات مجبور شده است انتشار اندروید 7 برای HTC 10 را متوقف کند. در آن خبر آمده بود که از سر گیری این به‌روزرسانی حداقل 3 تا 4 هفته زمان خواهد برد اما به نظر می‌رسد تایوانی‌ها زودتر از موعد توانسته‌اند مشکل را برطرف کنند و انتشار به‌روزرسانی را از سر گیرند.

طبق گزارش کاربران اروپایی انتشار آپدیت اندروید 7 برای HTC 10 از سر گرفته شده است و شماری از دارندگان دستگاه توانسته‌اند گوشی خود را به نسخه جدید آپدیت کنند. به جز پرچمدار HTC کاربران اروپایی HTC 10 Lifestyle و One M9 نیز خبر از دریافت این آپدیت داده‌اند که خوشحال کننده است.

آپدیت اندروید نوقا بین 1.15 تا 1.30 گیگابایت حجم دارد و جدیدترین ویژگی‌های سیستم عامل اندروید را به همراه آخرین وصله امنیتی به این گوشی‌ها می‌آورد.

معمولا چند روز طول می‌کشد تا کاربران همه کشورها آپدیت جدید را دریافت کنند پس اگر هنوز نتوانسته‌اید گوشی خود را به نسخه جدید آپدیت کنید بهتر است کمی بیشتر صبر داشته باشید.


   6 بهمن 1395
67 نظر
1.41
  416 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری