تست همراه اول

سرویس خبر
5 بهمن 1395 ساعت 10:29
29 نظر

 

iOS 10.2.1 منتشر شد (شرح تغییرات و لینک دانلود)

شب گذشته اپل نسخه نهایی آی او اس ۱۰.۲.۱ را برای کاربران منتشر کرد. اگر از طریق کامپیوتر قصد آپدیت یا ری‌استور به این نسخه را دارید در ادامه می‌توانید از لینک دانلود مستقیم و تغییرات این نسخه مطلع شوید.

شب گذشته اپل نسخه نهایی iOS 10.2.1 را پس از گذراندن چندین نسخه آزمایشی برای کاربران عمومی منتشر کرد. شماره ساخت این نسخه 14D27 است. این به‌روزرسانی تغییرات خاصی به همراه ندارد و برای رفع باگ‌ها و بهبود عملکرد منتشر شده، اما از نظر امنیت بسیار بهتر شده است. در این صفحه‌ می‌توانید از تغییرات کلی امنیتی آگاه شوید.

اگرچه اپل رسما راجع به رفع مشکل خالی شدن ناگهانی باتری برخی آی‌دیوایس‌هایی که به iOS 10.1 و 10.2 آپدیت شده بودند توضیحی نداده، احتمالا در این نسخه این مشکل را حل کرده است. به همین منظور به شما جی‌اس‌امی‌های عزیز پیشنهاد می‌کنیم حتما آیفون/آیپدتان را به این نسخه به‌روزرسانی کنید. برای به‌روزرسانی به این نسخه به Settings>General>Software Update مراجعه کنید.

اما چنانچه قصد ری‌استور یا به‌روزرسانی از طریق کامپیوترتان را دارید ابتدا باید فریمور مربوط به دستگاهتان را دانلود کنید و سپس از طریق برنامه iTunes این کار را انجام دهید. پیشنهاد می‌کنیم از آخرین نسخه منتشرشده iTunes استفاده کنید. پس از دانلود فریمور مربوط، آی‌دیوایستان را به کامپیوتر وصل کنید و برنامه iTunes را اجرا کنید. (جدیدترین نسخه iTunes را می‌توانید از اینجا دانلود کنید.) 

سپس در آیتونز به قسمت آیفون/آیپد بروید و وارد بخش Summary شوید. اگر قصد ری‌استور دارید، روی دکمه Restore بزنید و اگر قصد به‌روزرسانی دارید، دکمه Shift را در ویندوز یا دکمه Command را در macOS نگه دارید و روی دکمه Check for update کلیک کنید. مسیر فریمور دانلودشده را به برنامه بدهید تا عملیات به‌روزرسانی/ری‌استور دستگاهتان انجام شود. (ممکن است هنگام انجام به‌روزرسانی از طریق کامپیوتر لازم باشد IP را به کشوری به جز ایران، کوبا، یمن و کره شمالی تغییر دهید.)

لینک دانلود iOS 10.2.1

12.9-inch iPad Pro (WiFi)

12.9-inch iPad Pro (Cellular)

9.7-inch iPad Pro (WiFi)

9.7-inch iPad Pro (Cellular)

iPad Air 2 (6th generation WiFi)

iPad Air 2 (6th generation Cellular)

iPad Air (5th generation WiFi + Cellular)

iPad Air (5th generation WiFi)

iPad Air (5th generation CDMA)

iPad (4th generation CDMA)

iPad (4th generation GSM)

iPad (4th generation WiFi)

iPad mini 2 (WiFi + Cellular)

iPad mini 2 (WiFi)

iPad mini 2 (CDMA)

iPad mini 3 (China)

iPad mini 3 (WiFi)

iPad mini 3 (Cellular)

iPad mini 4 (WiFi)

iPad mini 4 (Cellular)

iPhone 5 (CDMA)

iPhone 5 (GSM)

iPhone 5c (CDMA)

iPhone 5c (GSM)

iPhone 5s (CDMA)

iPhone 5s (GSM)

iPhone 6

iPhone 6 Plus

iPhone 6s

iPhone 6s Plus

iPhone 7 (iPhone9,1)

iPhone 7 Plus (iPhone9,2)

iPhone 7 (iPhone9,3)

iPhone 7 Plus (iPhone9,4)

iPhone SE

iPod touch (6th-generation)

نظر خود را با ما و دیگر جی‌اس‌امی‌ها به اشتراک بگذارید


   5 بهمن 1395
29 نظر
4.33
  9 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری