تست همراه اول

سرویس خبر
25 دی 1395 ساعت 20:01
6 نظر

#ترفند

دو برنامه برای ذخیره استوری اینستاگرام (iOS و Android)

از آن‌جا که امکان ذخیره کردن ویدئو‌های استوری در اینستاگرام به صورت پیش‌فرض در این برنامه وجود ندارد، در ادامه مطلب دو اپلیکیشن مجانی برای هردو پلتفرم آی‌اواس و اندروید را به شما معرفی می‌کنیم تا به وسیله آن بتوانید با راحت‌ترین روش استوری مورد علاقه دوستانتان را در گوشی ذخیره کنید.

یکی از قابلیت‌های جالب اینستاگرام که مرداد ماه امسال با تقلیدی واضح از پیام‌رسان SnapChat به این شبکه اجتماعی افزوده شده بخش Story است که به وسیله این قابلیت کاربر می‌تواند عکس یا ویدیئوی کوتاه خود را به صورت موقت (۲۴ ساعت) به اشتراک گذارد که امکانات جالبی به همراه دارد. از آن جا که هدف کاربر از ارسال پست در Story برای نمایش موقت به دوستان است اینستاگرام هم دلیلی برای ایجاد امکان ذخیره سازی استوری ندیده و این امکان به کاربران نداده است. پس استقبال فراوان کاربران اینستاگرام از بخش استوری بسیاری خواستار ذخیره کردن استوری مورد علاقه دیگران در گوشییشان بودند. دیری نگذشت که برنامه‌نویسان دست به کار شدند و تعداد زیادی اپلیکیشن برای ذخیره سازی استوری در AppStore و Google Play قرار دادند. 

یکی از ساده ترین روش‌های ذخیره استوری‌ها گرفتن اسکرین شات از صفحه‌ گوشی است اما این روش فقط برای عکس‌ها امکان‌پذیر است و برای ذخیره ویدئو باید از اپلیکیشن‌های دیگر استفاده کرد. در همین رابطه لینک دانلود دو اپلیکیشن مجانی و کم حجم برای هر دو سیستم‌عامل اندروید و آی‌او‌اس در اختیارتان قرار دادیم تا به ساده‌ترین روش ممکن استوری ویدئویی مورد علاقه‌تان را در گوشی ذخیره کنید. پس از دانلود و نصب اپلیکیشن مربوطه، کافیست حساب‌کاربری اینستاگرام‌ و رمزتان را وارد کنید در بخش Story ویدئو مورد نظرتان را ذخیره کنید. 

iOS

 Insta Story Upload & Save for Instagram Stories

Android

  Insta Stories Saver & Uploader 
  25 دی 1395
6 نظر
4.32
  19 رای
نظرات کاربران

در حال بارگذاری